Від міського голови Львова вимагають прибрати комуністичну символіку на трьох вулицях

12:40 16 квітня 2015 р.


Фото: vk.com

Активісти партії «ДемАльянс» сподіваються, що ЛМР та Андрій Садовий найближчими днями здійснять демонтаж забороненої символіки у нашому місті.

На сайті львівського осередку партії «ДемАльянс» зокрема повідомили:

«14 квітня член львівського та голова винниківського осередків партії «ДемАльянс» Юрій Шивала написав звернення до львівського міського голови, пана Андрія Садового зі закликом посприяти виконанню відповідним управлінням Львівської міської ради вимог закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» і, відповідно, до п. 1 ст. 4 цього Закону, демонтувати зображення серпа і молота (8 зображень) на фасаді будинку, що розташований за адресою: м. Львів, вул. Академіка Гнатюка, 3, а також п’ятикутної зірки та іншої символіки комуністичного тоталітарного режиму на фасаді монументу слави, що розташований на перехресті вулиць Стрийська та Героїв Майдану.

«Ми постійно звертаємо увагу на радянські топоніми і засилля комуністичною символікою населених пунктів сходу та півдня України, але й у нашому місті є місця, які прославляють тоталітарне минуле, тому нам потрібно показати приклад і позбутися серпів, молотів і п’ятикутних зірок, які «прикрашають» фасади будівель Львова», – заявляє демальянсівець Юрій Шивала.

Згідно чинного законодавства звернення громадян може розглядатися до місяця часу, але активісти львівського ДемАльянсу сподіваються, що Львівська міська рада і, зокрема, мер міста не будуть чекати цілий місяць та найближчими днями здійснять демонтаж забороненої символіки у нашому місті».

dailylviv.com

До теми

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

21:11 26 травня 2022 р.

Іскандери, які перемістили в район Лунинця, можуть використовувати для обстрілу заходу України, - Генштаб

У Білорусі перемістили пускові установки оперативно-тактичних крилатих ракет «Іскандер» у район Лунинця. Їх можуть використовувати для обстрілу інфраструктури на заході України», - повідомили на брифінгу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу