Від міського голови Львова вимагають прибрати комуністичну символіку на трьох вулицях

12:40 16 квітня 2015 р.


Фото: vk.com

Активісти партії «ДемАльянс» сподіваються, що ЛМР та Андрій Садовий найближчими днями здійснять демонтаж забороненої символіки у нашому місті.

На сайті львівського осередку партії «ДемАльянс» зокрема повідомили:

«14 квітня член львівського та голова винниківського осередків партії «ДемАльянс» Юрій Шивала написав звернення до львівського міського голови, пана Андрія Садового зі закликом посприяти виконанню відповідним управлінням Львівської міської ради вимог закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» і, відповідно, до п. 1 ст. 4 цього Закону, демонтувати зображення серпа і молота (8 зображень) на фасаді будинку, що розташований за адресою: м. Львів, вул. Академіка Гнатюка, 3, а також п’ятикутної зірки та іншої символіки комуністичного тоталітарного режиму на фасаді монументу слави, що розташований на перехресті вулиць Стрийська та Героїв Майдану.

«Ми постійно звертаємо увагу на радянські топоніми і засилля комуністичною символікою населених пунктів сходу та півдня України, але й у нашому місті є місця, які прославляють тоталітарне минуле, тому нам потрібно показати приклад і позбутися серпів, молотів і п’ятикутних зірок, які «прикрашають» фасади будівель Львова», – заявляє демальянсівець Юрій Шивала.

Згідно чинного законодавства звернення громадян може розглядатися до місяця часу, але активісти львівського ДемАльянсу сподіваються, що Львівська міська рада і, зокрема, мер міста не будуть чекати цілий місяць та найближчими днями здійснять демонтаж забороненої символіки у нашому місті».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу