Від 7 квітня черги на кордоні з Польщею можуть значно збільшитися

14:39 4 квітня 2017 р.

Євросоюз впроваджує суворіші правила проходження контролю на зовнішніх кордонах.

Про це інформує Польське радіо.

Від 7 квітня усі особи, котрі перетинають зовнішні кордони Європейського Союзу, будуть підлягати більш ретельній перевірці. Жорсткіші правила перетину кордону, запропоновані Європейською комісією, збільшать час проходження контролю. Про це у вівторок, 4 квітня, повідомили у Прикордонній службі Польщі.

Правила перетину зовнішніх кордонів Спільноти посилили Європейський парламент та Рада ЄС.

«Зміна правил Шенгенського кодексу про кордони накладає на всі держави-члени обов’язок ретельно перевіряти кожну людину, яка в’їжджає на територію Шенгенської зони або виїжджає з неї. Зміни до Шенгенського кодексу є реакцією ЄС на терористичну загрозу у Європі», - сказала речниця головного коменданта Прикордонної служби Польщі Аґнєшка Ґоліас.

Як нагадала вона, «досі усі громадяни країн-членів ЄС підлягали спрощеній процедурі контролю». «Від 7 квітня кожна людина, яка перетинає зовнішній кордон у всіх пунктах пропуску – автомобільних, піших, морських портах і аеропортах, будуть ретельно перевірятися», - сказала Ґоліас.

Вона наголосила, що посилення перевірок вплине на тривалість перетину кордону і може її збільшити. Речниця запевнила, що польська Прикордонна служба обіцяє мінімізувати негативні наслідки адаптації нових правил ЄС.

Аґнєшка Ґоліас додала, що внвслідок вивчення збільшення інтенсивності прикордонного руху та у випадку потреби будуть відкриті додаткові пункти проходження контролю, а в окремих випадках – також мобільні пункти.

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу