Ветерани-прикордонники й місцеве населення розблокували в Криму заставу «Масандра»

14:44 9 березня 2014 р.


Фото: УНІАН

Про це інформує в неділю Державна прикордонна служба України.

У її сьогоднішньому повідомленні про події в Криму мовиться:

«Унаслідок довготривалої акції підтримки прикордонників 150 представниками від місцевого населення та ветеранів ДПСУ, що продовжувалася більше двох діб, було розблоковано раніше захоплену російськими військовими мобільну прикордонну заставу «Масандра». Військовослужбовці Російської Федерації разом із приданою технікою, що до цього контролювали прикордонний підрозділ, поспішно залишили свої позиції та вибули у невідомому напряму. Українські прикордонники зайняли місце своєї дислокації та продовжили виконання службових обов’язків.

Зазначаємо, що загалом поведінка військовослужбовців РФ і озброєних екстремістів щодо прикордонників та членів їх сімей стає дедалі зухвалою і жорсткою, як це було минулої доби на відділ прикордонної служби «Щолкіно». Поряд з моральними приниженнями та психологічним тиском, відносно прикордонників та їх родичів вчиняються відверті провокативні дії, фізичне насилля та пряма погроза застосувати зброю».

dailylviv.com

До теми

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

20:18 21 вересня 2020 р.

"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу