Верховна Рада затвердила програму діяльності уряду

18:00 4 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 870


Фото: ukrinform.ua

Верховна Рада затвердила в п’ятницю, 4 жовтня, програму діяльності Кабінету міністрів України.

Про це повідомили в п’ятницю, 4 жовтня, в агенції новин «Укрінформ», де також розповіли: «За ухвалення відповідної постанови №2186 проголосували 236 народних депутатів».

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у Верховній Раді, відповідаючи на запитання «Чи готовий уряд виконувати всі необхідні завдання з оборони та національної безпеки України?», заявив: «У програмі містяться всі необхідні задачі і цілі, спрямовані на те, щоб у нас як у держави була можливість відбити будь-яку агресію.

Керівник уряду наголосив: «На сьогодні всі завдання ще не виконані, тому потрібно постійно нарощувати спроможності Збройних сил, продовжувати співпрацю з НАТО.  Робота уряду сфокусована на економічній складовій, аби у Збройних сил були необхідні ресурси для нарощування боєздатності. Тому пріоритетом нашим лишається економічне зростання. Це те, на чому ми робимо фокус».

Олексій Гончарук також нагадав: «Кабінет міністрів є лише однією складовою серед інших органів в системі виконавчої влади, які опікуються питаннями оборони. Тому уряд виконуватиме свої завдання в координації з Президентом, РНБО та іншими органами державної влади».

Про це теж повідомили в п’ятницю, 4 жовтня, в агенції новин «Укрінформ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 393

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1050

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 681