Верховна Рада санкціонувала повну бойову готовність Збройних Сил України (відео)

13:40 2 березня 2014 р.


Фото: twitter.com/S_Andrushko

Парламент також нагадав у неділю гарантам територіальної цілісності нашої країни про їх зобов’язання.

Під час закритого засідання Верховної Ради у неділю було ухвалено три постанови. Зокрема, ВРУ звернулась до держав-гарантів відповідно до Будапештського меморандуму забезпечити територіальну цілісність України.

Також парламент висловив солідарність зі збройними силами України та задекларував переведення ЗСУ у повну бойову готовність. Окрім того, Верховна Рад передбачила необхідність формування групи для проведення переговорів з РФ.

Під час свого виступу у Верховній Раді прем'єр-міністр Арсеній Яценюк закликав до дипломатичного розв'язання конфлікту з огляду на «кратну перевагу збройних сил Росії над збройними силами України». Він також повідомив, що протягом останніх років здійснювалась цілеспрямована діяльність щодо підриву національної безпеки України.

Розповідаючи про свою розмову з прем'єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим, Яценюк сказав, що той виправдовував рішення про використання ЗС «нападами на російське населення в Україні». За словами українського прем'єра, він попросив Медведєва навести конкретні приклади цього, але натомість не почув жодного з них.

Про це передає сьогодні, 2 березня, кореспондент «Української правди» у парламенті.


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу