Верховна Рада розпочала розгляд проекту розірвання договору про дружбу з РФ

13:35 6 грудня 2018 р.

  • 0
  • 744


Фото: ukrinform.ua

Верховна Рада розпочала розгляд законопроекту «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», внесеного Президентом.

Парламентарі розглядатимуть законопроект за повною процедурою. Це оголосив Голова Верховної Ради Андрій Парубій, який зазначив: «Отже, ми не маємо достатньої кількості голосів для розгляду за скороченою процедурою, тому переходимо до повної процедури розгляду».

Про це повідомили в четвер, 6 грудня, в агенції Укрінформ, де також нагадали: «Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект закону про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Відповідний законопроект зареєстрований 3 грудня під №0206».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:07 19 квітня 2019 р.

На Львівщині поширювали спецвипуск «Україна молода» з «чорним піаром» проти Зеленського

Громадянська мережа ОПОРА дослідила, як розгорталась передвиборча кампанія кандидатів на пост Президента в квітні у Львівській області. Основними формами агітації були зовнішня реклама, реклама в медіа, публічні заяви місцевих лідерів думок.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 489

14:00 11 квітня 2019 р.

У Львівській ОДА формують новий склад Громадської ради

Завершився прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 567