Верховна Рада розгляне 7 євроінтеграційних законів, і вже потім прокуратуру

20:33 1 вересня 2013 р.

  • 0
  • 4275

Третя сесія Верховної Ради VII скликання розпочне свою роботу у вівторок, 3 вересня

Спікер Володимир Рибак упевнений, що на першому сесійному тижні український парламент ухвалить сім законів, що стосуються євроінтеграційного шляху України, повідомляє Інтерфакс-Україна. 

"Я на перший тиждень поставив сім законів з євроінтеграції", - повідомив Рибак. 

Він зазначив, що "ми всі розуміємо, що потрібні європейські стандарти в усьому: в освіті, в охороні здоров'я, в культурі, і так далі". 

Рибак розповів, що після того, як український парламент розгляне ці законопроекти, народним депутатам залишиться ухвалити закон про прокуратуру, "який ми повинні ухвалити до листопада", і вирішити питання, пов'язані з виборчим законодавством. 

Зазначимо, що в Україні реформа прокуратури не проводилася з 1995 року. 

"Я думаю, що ми підходимо до того, що ми оголосимо вибори в 7 округах (7 проблемних округів з виборів до Верховної Ради)", - зазначив спікер. 

Він також нагадав, що народним депутатам також треба буде вирішити питання, пов'язані з судовою системою. 

"Всі інші зобов'язання перед Європейським союзом ми виконуємо", - сказав Рибак. 

Голова Верховної Ради також розповів журналістам, що на наступному тижні має намір відвідати Литву, де зустрінеться з керівництвом Європарламенту. 

"У мене 6 числа (6 вересня) буде візит до Литви – вона сьогодні головує в Європарламенті. Там буде керівництво Європарламенту, і ми з ними звіримо годинники", – повідомив Рибак. 

Як відомо, третя сесія Верховної Ради VII скликання розпочне свою роботу у вівторок, 3 вересня. 

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:30 22 жовтня 2019 р.

У трьох районах Львівщини будуть місцеві вибори

22 та 29 грудня у низці областей України, серед яких – Львівщина, відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, а також додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 954

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 666

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1170