Верховна Рада призначила Прем'єром львів’янина | Новини Львова

Верховна Рада призначила Прем'єром львів’янина

18:30 4 березня 2020 р.

  • 3

Верховна Рада призначила Прем'єром Дениса Шмигаля, який до цього обіймав посаду віцепрем’єрміністра України й міністра розвитку громад та територій України.

За відповідне рішення проголосував 291 депутат. Денис Шмигаль народився 15 жовтня 1975 року у Львові. У 1997 році закінчив Державний університет «Львівська Політехніка» за спеціальністю менеджмент у виробничій сфері (машинобудування), інженер-економіст. Кандидат економічних наук.

З 1995 по 2009 роки впрацював на керівних посадах на підприємствах Львова. 2009 року перейшов на державну службу до Львівської обласної державної адміністрації. У 2014 році став заступником начальника головного управління Міндоходів Львівської області.

У 2015-2017 років обіймав посади радника‚ віце-президента‚ генерального директора‚ члена Наглядової ради ТзОВ ТВК «Львівхолод». У 2017-2019 роках – заступник генерального директора з соціальних питань ПАТ «ДТЕК Західенерго», директор ДТЕК Бурштинська ТЕС‚ в.о. заступника генерального директора з соціальних питань ПАТ «ДТЕК Західенерго».

Зі серпня 2019 року до лютого 2020 року обіймав посаду голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. 4 лютого 2020 року Верховна Рада  призначила його на посаду віцепрем’єр-міністра – міністра розвитку громад та територій України.

Про це розповіли в агенції «Укрінформ». Як повідомляв «Щоденний Львів», Верховна Рада України звільнила Олексія Гончарука з посади Прем’єра.

dailylviv.com

Коментарі(3)

Тінь

03:09 06 березня 2020 р.

Відповісти

Від новопризначеного прем'єр-міністра України сподівався почути "Програму реформаторських дій нового уряду" - про головні напрямки діяльності з визначеними ресурсами та прогнозованими проміжними етапами-результатами реформування економіки України тощо й про відповідальних уповноважених осіб за проведення кожної реформи ... Гм-гм - почув ... Почув - про подачу води до Криму ... ... А думку багатостраждальних кримських татар й інших вигнанців з Криму запитували шановний пан Прем'єр-міністр ? А запитували думку загиблих і живих українських захисників від російської гібридної агресії - за спинами яких пан Прем'єр-міністр мали можливість ці роки спокійно жити-працювати й зараз посісти крісло керівника українського уряду ? Дорогу з Криму й до Криму не зачинено - усі бажаючі мешканці Криму мають можливість приїхати до України і пожити тут аби роздивится кого/чого ж вони так перелякалися у 2014 році ... А будь-яка співпраця в Криму з окупантами та запроданцями це є відверта ЗРАДА - зрада українського народу і державна зрада. Таке прем'єрське "нове обличчя" вже слід гнати з державної служби - лише за публічно висловлену думку про зраду у вигляді співпраці з окупантами бо далі буде щось на кшталт "в Криму наші українські люди живуть дуже тяжко і аби полегшити нашим українським людям в Криму життя пропонується визнати Крим російським адже Крим російський де-факто й мільйони громадян України спокійно їздять і до Криму і до Російської Федерації ... "

Тінь

03:18 06 березня 2020 р.

Відповісти

... Або протистояти Москві або капітулювати вже - вихляти в Україні ні в кого не вийде ... Мета Кремля - загарбання України бо інакше не було сенсу провокувати "Кримську Вєсну - 2014" й "Русскую Вєсну - 2014" і будувати "Новопі.дороссію Харківсько-Одесько-Тираспільську" ... В Україні відсутні мізки та ресурси - здатні перехитрити-переграти Москву в політиці ... Український народ може зберегти Україну і розбудовувати власну незалежну суверенну країну лише у щоденному протиборстві з Московськими зазіханнями і постійно даючи гідну відсіч кожній російській провокації-наїзду-мерзоті-паскудству-шантажу ... Кожна залишена без гідної української відповіді підлість Москви послаблює Україну - це українські можновладці й владоможці мають УСВІДОМИТИ бо внаслідок їхніх дій може статися так що не буде кому захищати їх від російських загарбників ...

Тінь

01:35 07 березня 2020 р.

... Вибачте за нав'язливість ... Але найголовнішим завданням державних службовців України є зміцнення та розбудова незалежної суверенної української держави разом з обороною від будь-яких зазіхань на будь-які національні інтереси. А вже наслідком наявності міцної держави стане можливим покращення життя українських громадян. Обіцянки підвищення рівня життя людей в сучасній Україні за умов розірваної російською окупацією Криму-Донбасу української економіки, війни з росіянами й сепаратистами, невдалого й незакінченого реформування економіки, незавершеного інституційного переустрою тощо є свідомим лукавством - м'яко кажучи або повним нерозумінням питання ... Україні буде дуже-дуже надкорисним досвід реформування і розвитку Японії після Другої світової війни якби влада перейнялася успішним швидким реформуванням України і спромоглася зацікавити-примусити усіх українських громадян спільно працювати задля цього ... Хоча змінилися часи й технології - незмінними залишаються економічні закони. Зокрема - субсидування промисловості за рахунок населення можливе й зараз (коли ціни на електрику для підприємств зменшуються за рахунок збільшення цін для потреб домогосподарств тощо). Тут питання у визначенні мети - судсидування населенням підприємств для отримання надприбутків олігархами є безглуздим і злочинним. Для розвитку галузі й економіки України таке субсидування буде доцільним але не виходить пригадати нічого схожого за часи Незалежності України ... Населення може погодитися на такі заходи лише за наявності конкретної "Програми дій уряду" із визначеними результатами та сроками й за умов прив'язки усіх нарахувань і забезпечення для держслужбовців до зміни рівня мінімальної чи зарплати чи пенсії чи прожиткового мінімуму ... Й звісно ж - ніяких зарплат у десятки-сотні тисяч гривень чи виплат у наглядових радах чи премій як у "Нафтогазі" й близько не повинно бути навіть натяком ...

До теми

23:30 14 липня 2020 р.

ЄС обмежив в'їзд для жителів ще двох країн

Країни ЄС відновлюють обмеження на в'їзд для жителів Сербії і Чорногорії через пандемію COVID-19. Причина - зростання кількості інфікованих коронавірусом в обох країнах.

Рубрика: Політика

15:42 13 липня 2020 р.

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що несанкціоноване будівництво у райцентрі мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

Рубрика: Політика

13:34 13 липня 2020 р.

Офіцер Тарас Матвіїв посмертно став Героєм України

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» молодшому лейтенанту Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України.​

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу