Верховна Рада призначила Прем'єром львів’янина

18:30 4 березня 2020 р.

Верховна Рада призначила Прем'єром Дениса Шмигаля, який до цього обіймав посаду віцепрем’єрміністра України й міністра розвитку громад та територій України.

За відповідне рішення проголосував 291 депутат. Денис Шмигаль народився 15 жовтня 1975 року у Львові. У 1997 році закінчив Державний університет «Львівська Політехніка» за спеціальністю менеджмент у виробничій сфері (машинобудування), інженер-економіст. Кандидат економічних наук.

З 1995 по 2009 роки впрацював на керівних посадах на підприємствах Львова. 2009 року перейшов на державну службу до Львівської обласної державної адміністрації. У 2014 році став заступником начальника головного управління Міндоходів Львівської області.

У 2015-2017 років обіймав посади радника‚ віце-президента‚ генерального директора‚ члена Наглядової ради ТзОВ ТВК «Львівхолод». У 2017-2019 роках – заступник генерального директора з соціальних питань ПАТ «ДТЕК Західенерго», директор ДТЕК Бурштинська ТЕС‚ в.о. заступника генерального директора з соціальних питань ПАТ «ДТЕК Західенерго».

Зі серпня 2019 року до лютого 2020 року обіймав посаду голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації. 4 лютого 2020 року Верховна Рада  призначила його на посаду віцепрем’єр-міністра – міністра розвитку громад та територій України.

Про це розповіли в агенції «Укрінформ». Як повідомляв «Щоденний Львів», Верховна Рада України звільнила Олексія Гончарука з посади Прем’єра.

dailylviv.com

До теми

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу