Нардепи обрали нового спікера

16:00 29 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Народний депутат, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков обраний Головою Верховної Ради.

Відповідне рішення підтримали 382 народні депутати. Голосування відбулося за відкритою процедурою у сесійній залі.

ДмитроРазумков подякував депутатам за підтримку і висловив сподівання, що ВР дев'ятого скликання дійсно стане парламентом, який «працюватиме на інтереси держави, незважаючи на політичні амбіції, незважаючи на іноді особисті інтереси», і що нова Рада увійде в історію як така, що змогла об'єднати державу Україна.

ДмитроРазумков був єдиним кандидатом на посаду спікера, оскільки згідно з чинним законодавством, кандидатури на посади Голови ВР і першого віцеспікера вносить політсила, яка має найбільшу фракцію. Такою у парламенті дев'ятого скликання є «Слуга народу».

Дмитро Разумков народився 8 жовтня 1983 року у Бердичеві Житомирської області. Закінчив Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» та Національний університет Державної податкової служби за спеціальністю «Правознавство».

Дмитро Разумков – політтехнолог, політичний аналітик. Керуючий партнер та директор «Ukrainian Politconsulting Group». Обіймав керівні посади у комерційному та державному секторах, а також у політичних партіях.

Дмитро Разумков працював на виборчих кампаніях з 2006 року. У президентській кампанії 2019 року був спікером виборчого штабу кандидата у Президенти України Володимира Зеленського.

Про це dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:08 27 лютого 2020 р.

План ОТГ «кувався» в кабінеті першого заступника голови Львівської ОДА, – експерт

Перспективний план формування територій громад Львівської області, який облдержадміністрація 24 лютого скерувала у Кабмін, був розроблений непрозоро та не відповідно до методики, затвердженої законодавством.

Рубрика: Політика

16:48 27 лютого 2020 р.

Активісти вигнали зі засідання у Львівській ОДА ексрегіоналку

Громадські активісти у Львові змусили залишити засідання в ОДА народну депутатку та заступницю голови комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Наталію Королевську.

Рубрика: Політика