Нардепи обрали нового спікера

16:00 29 серпня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Народний депутат, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков обраний Головою Верховної Ради.

Відповідне рішення підтримали 382 народні депутати. Голосування відбулося за відкритою процедурою у сесійній залі.

ДмитроРазумков подякував депутатам за підтримку і висловив сподівання, що ВР дев'ятого скликання дійсно стане парламентом, який «працюватиме на інтереси держави, незважаючи на політичні амбіції, незважаючи на іноді особисті інтереси», і що нова Рада увійде в історію як така, що змогла об'єднати державу Україна.

ДмитроРазумков був єдиним кандидатом на посаду спікера, оскільки згідно з чинним законодавством, кандидатури на посади Голови ВР і першого віцеспікера вносить політсила, яка має найбільшу фракцію. Такою у парламенті дев'ятого скликання є «Слуга народу».

Дмитро Разумков народився 8 жовтня 1983 року у Бердичеві Житомирської області. Закінчив Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» та Національний університет Державної податкової служби за спеціальністю «Правознавство».

Дмитро Разумков – політтехнолог, політичний аналітик. Керуючий партнер та директор «Ukrainian Politconsulting Group». Обіймав керівні посади у комерційному та державному секторах, а також у політичних партіях.

Дмитро Разумков працював на виборчих кампаніях з 2006 року. У президентській кампанії 2019 року був спікером виборчого штабу кандидата у Президенти України Володимира Зеленського.

Про це dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу