Верховна Рада може бути єдиним острівцем легітимної влади - ОПОРА (відео)

13:41 2 грудня 2013 р.


Фото: Львівський прес-клуб

«Найбільше досягнення Майдану – відбулася спонтанна активність людей. Революційні гасла ніхто не готував. Якщо не буде результату, люди будуть все одно готові виходити, якщо буде найменший подразник.

Але треба надати цій енергії політичного вираження, щоб це мало практичний ефект»,- наголосив Олександр Неберикут, координатор ГМ «Опора» у відеомарафоні Львівського прес-клубу «Євромайдан: сценарії розвитку».

«Зараз м’яч - на полі політичних лідерів, які мають показати свою політичну майстерність. Мова йде про трьох політичних лідерів. Вони можуть вести переговори, ставити ультиматуми, бо мають підтримку народу. Вони найбільш конкурентноспроможні політики в цій грі»,- сказав Олександр Неберикут.

Олександр Неберикут вважає, що тут мало залежить від нас, громадян. Хіба що громадяни мають надати більшої організованості цьому руху. Головне – як політики використають Майдан як інструмент політичного впливу.

Зараз не час ставити питання про розпуск парламенту, вважає О. Неберикут. Бо нині він може бути єдиним острівцем легітимної влади, каже експерт.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу