Верховна Рада хоч і з третьої спроби, але ухвалила закон про люстрацію (відео)

19:10 16 вересня 2014 р.


Фото: visnyk.lutsk.ua

За очищення влади проголосували у вівторок 231 народний депутат із 246 зареєстрованих в сесійній залі.

Народні депутати з третьої спроби ухвалили закон «Про очищення влади». За це рішення проголосував 231 народний депутат з 246 зареєстрованих в сесійній залі.

На засіданні парламенту один із авторів законопроекту Юрій Дерев'янко (позафракційний) підкреслив, що при підготовці до другого читання законопроект «дуже суттєво змінився». За його словами, із законопроекту вилучені всі норми, які суперечили чинній Конституції.

Депутат повідомив, що «всі виборні посади – депутати, уповноважений з прав людини, конституційні судді – вилучені з цього закону». Він додав, що цей закон вимагає від чиновників вказувати в декларації свої доходи та майно і доходи тих осіб, які проживають «спільно з ними і мають спільний побут».

Юрій Дерев'янко зазначив, що законом передбачено, що в разі перевірки податкової служби щодо відповідності майна декларації, податкова не може ухвалювати рішення в разі фактичних розбіжностей, без того, щоб чиновник чи особа, щодо якої проводиться перевірка, не ознайомилися із зауваженнями і не дав своє пояснення цим розбіжностям. І тільки з урахуванням пояснень і доводів цієї особи (йдеться про тих осіб щодо яких проводиться перевірка – Ред.) приймається остаточне рішення. незадовго до цього депутати не підтримали даний законопроект, але продовжували його обговорення. У в попередньому голосуванні за законопроект свої голоси віддали 217 депутатів.  

Після цієї новини, активісти, які зібралися біля парламенту з вимогою ухвалити закон про люстрацію, своїми автомобілями перекрили вулицю Грушевського і підпалили на ній шини. У свою чергу спікер Верховної Ради Олександр Турчинов заявив, що жоден з депутатів не покине сесійну залу, поки закон про люстрацію не буде прийнятий. Після цього, прийнявши даний закон, голова парламенту оголосив засідання закритим. 

Про це повідомив сьогодні, 16 вересня, кореспондент інформаційної агенції УНІАН.


Відео: ТСН

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу