Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт нардепа зі Львова

12:15 31 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Верховна Рада надала згоду на затримання та арешт народного депутата, члена депутатської групи «За майбутнє» Ярослава Дубневича.

За рішення про згоду на затримання проголосував 241 народний депутат, а за згоду на арешт – 229 народних депутатів. У своїй доповіді перед народними депутатами Генпрокурор Руслан Рябошапка зазначив, що розслідування кримінальної справи щодо причетності Дубневича до заволодіння коштами ПАТ «Укрзалізниці» завершене.

«Фігурантами кримінального провадження є восьмеро осіб, включно з нардепом Дубневичем, які наразі знайомляться з матеріалами справи. Після цього справа буде передана до суду. Це провадження розслідувалося майже три роки, розслідування закінчено, доказів для притягнення до кримінальної відповідальності достатньо», – розповів Генпрокурор.

За його словами, Дубневич на посаді голови парламентського комітету з питань транспорту «постійно вивчав і аналізував фінансовий стан Укрзалізниці, а також указував посадовим особам Укрзалізниці на необхідність проведення відповідних закупівель та проведення робіт». У результаті було закуплено за завищеними цінами продукцію у підприємства, бенефіціарним власником якого є сам народний депутат Дубневич.

Про це

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:46 1 червня 2020 р.

Дітей на Львівщині стає все менше

Упродовж року у Львівській області усиновлено 97 дітей-сиріт, зокрема громадяни України стали батьками для 90 дітей.

Рубрика: Політика

14:18 31 травня 2020 р.

Меру Львова Садовому належить знак "Самопоміч", а його дружині - 10 медіапідприємств

Підприємлива дружина міського голови Львова, Катерина Кіт-Садова, заробила за минулий рік у сім разів більше, ніж її чоловік у кріслі міського голови Львова.

Рубрика: Політика