Великі платники податків у Львові зміцнили обороноздатність країни, сплативши 7,2 млн. грн

13:25 16 квітня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

У прес-службі ЛОДА повідомили в четвер «Щоденному Львову»: «Військового податку на загальну суму 7,2 мільйона гривень сплатили у першому кварталі 2015 року підприємства, що перебувають на обліку у Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 16 квітня, «Щоденному Львову»:

«Військового податку на загальну суму 7,2 мільйона гривень сплатили у першому кварталі 2015 року підприємства, що перебувають на обліку у Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів.

Лише у березні на посилення обороноздатності країни вони перерахували 2,8 мільйона гривень. Як нагадує інформаційно-комунікаційний відділ СДПІ з ОВП у м. Львові МГУ Міндоходів, з 13 березня набрав чинності Закон України від 2.03.2015 р. за № 211-VIII, що змінив порядок сплати військового збору.

Відповідно до його норм, відтепер військовий збір не утримують із доходів, що не оподатковуються податком з доходів фізичних осіб або оподатковуються за нульовою ставкою. Водночас, як виняток, підлягають оподаткуванню збором  деякі доходи, що не обкладаються податком з доходів фізичних осіб, зокрема, доходи від операцій з валютними цінностями, сума доходу, отримана платником податку за здані (продані) ним вторинну сировину, побутові відходи, брухт кольорових металів тощо».

dailylviv.com

До теми

17:57 2 травня 2021 р.

У Великдень на головному цвинтарі Львова вшанували пам’ять загиблих Героїв

У світлий празник Воскресіння Христового на полі почесних поховань №76 Личаківського цвинтаря спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв АТО, ООС, Небесної Сотні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу