Великі платники податків у Львові зміцнили обороноздатність країни, сплативши 7,2 млн. грн

13:25 16 квітня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

У прес-службі ЛОДА повідомили в четвер «Щоденному Львову»: «Військового податку на загальну суму 7,2 мільйона гривень сплатили у першому кварталі 2015 року підприємства, що перебувають на обліку у Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 16 квітня, «Щоденному Львову»:

«Військового податку на загальну суму 7,2 мільйона гривень сплатили у першому кварталі 2015 року підприємства, що перебувають на обліку у Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Львові МГУ Міндоходів.

Лише у березні на посилення обороноздатності країни вони перерахували 2,8 мільйона гривень. Як нагадує інформаційно-комунікаційний відділ СДПІ з ОВП у м. Львові МГУ Міндоходів, з 13 березня набрав чинності Закон України від 2.03.2015 р. за № 211-VIII, що змінив порядок сплати військового збору.

Відповідно до його норм, відтепер військовий збір не утримують із доходів, що не оподатковуються податком з доходів фізичних осіб або оподатковуються за нульовою ставкою. Водночас, як виняток, підлягають оподаткуванню збором  деякі доходи, що не обкладаються податком з доходів фізичних осіб, зокрема, доходи від операцій з валютними цінностями, сума доходу, отримана платником податку за здані (продані) ним вторинну сировину, побутові відходи, брухт кольорових металів тощо».

dailylviv.com

До теми

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

21:11 26 травня 2022 р.

Іскандери, які перемістили в район Лунинця, можуть використовувати для обстрілу заходу України, - Генштаб

У Білорусі перемістили пускові установки оперативно-тактичних крилатих ракет «Іскандер» у район Лунинця. Їх можуть використовувати для обстрілу інфраструктури на заході України», - повідомили на брифінгу.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу