Ведучій «Євромайдану Львів» не дозволили виступати на ньому

23:56 4 січня 2014 р.


Фото: facebook.com/sofiya.fedyna

Як пояснила Софія Федина – тому що не погодилася на умову його координаторів «говорити те, що треба».

Про це доцент кафедри міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка й відома співачка Софія Федина написала на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook». Відтак наведемо її повідомлення з цього приводу повністю:

«Шановне товариство! З прикрістю мушу повідомити, що коли сьогодні після поїздки до Києва на Майдан я прийшла на Євромайдан Львова вести віче, мені повідомили, що мікрофон мені не дадуть, і вести віче я не буду.

Як мені пояснили, це консолідована позиція т.зв. координаторів студентського Євромайдану, бо я себе на сцені піарю, заробляю політичні бали, роблю собі рекламу, і поїхавши на майдан в Київ, кинула майдан львівський (хоч про поїзду я повідомила заздалегідь). Загалом, подібні нападки траплялися вже давно.

Під кінець розмови мені зауважили, що я можу вести, але зі студентами на пару, і говорити ТЕ, ЩО ТРЕБА... Тому, вибачаюся перед громадою, але мушу дистанціюватися від ведення віче...

Але знайте, що я з вами, на майдані, що у потрібний момент я завжди буду готова стати до роботи... А сьогодні прошу Вас бути на майданах, у Львові, у Києві, там, де ви живете, бо організаційні проблеми відійдуть з часом на задній план, а в нас є велика спільна мета – безбандитська Україна. Наша перемога вже близько, треба ще тільки трошки дотиснути!!!».

Схоже, й на львівському Євромайдані не уникли одвічної шкідливої вітчизняної традиції, про яку складено народну приказку «Де три українці – там два гетьмани».

«ЩЛ» уже інформував про цей скандал у повідомленні «Сцену «Євромайдану Львів» захопили друзі регіоналів? – «Спротив».

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу