Василь Куйбіда заявив, що його хотіли викрасти (відео)

11:49 7 квітня 2014 р.


Фото: varianty.net

Кандидат в Президенти України Василь Куйбіда на прес-конференції у Львівському прес-клубі заявив про те, що його хотіли викрасти особи, які мають прямий стосунок до Російської Федерації.

«Відбулося затримання двох осіб, які мають пряме відношення до Російської Федерації. У них було завдання – викрадення людини або низки осіб. У поле зору цих людей потрапила особа Василя Куйбіди. СБУ відкрило справу, в якій йдеться про те, що ці особи мали намір вчинити неправомірні дії стосовно особи Василя Куйбіди».

«Цю інформацію з’ясовували довірені особи і мій керівник штабу Андрій Корнат. Є малоймовірно, що ця група складається лише з кількох осіб, з огляду на завдання, які стояли перед нею»,- додав Василь  Куйбіда.

«Управління держохорони надало мені охорону як кандидату. Я вважав, що це зайве, але після тих подій (з викраденням), нехай вирішують люди, які на тому знаються краще»,- наголосив Василь Куйбіда.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу