Василь Куйбіда заявив, що його хотіли викрасти (відео)

11:49 7 квітня 2014 р.


Фото: varianty.net

Кандидат в Президенти України Василь Куйбіда на прес-конференції у Львівському прес-клубі заявив про те, що його хотіли викрасти особи, які мають прямий стосунок до Російської Федерації.

«Відбулося затримання двох осіб, які мають пряме відношення до Російської Федерації. У них було завдання – викрадення людини або низки осіб. У поле зору цих людей потрапила особа Василя Куйбіди. СБУ відкрило справу, в якій йдеться про те, що ці особи мали намір вчинити неправомірні дії стосовно особи Василя Куйбіди».

«Цю інформацію з’ясовували довірені особи і мій керівник штабу Андрій Корнат. Є малоймовірно, що ця група складається лише з кількох осіб, з огляду на завдання, які стояли перед нею»,- додав Василь  Куйбіда.

«Управління держохорони надало мені охорону як кандидату. Я вважав, що це зайве, але після тих подій (з викраденням), нехай вирішують люди, які на тому знаються краще»,- наголосив Василь Куйбіда.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:00 26 листопада 2020 р.

У Львові розповіли, як профспілкам і аграріям боротися з фасадною демократією за майно і землю

Уряд вважає, що у XXI столітті роль профспілкових організацій є вичерпаною. У Конгресі українських громад «Заради майбутнього» з такою позицією не погоджуються.

Рубрика: Політика

14:27 26 листопада 2020 р.

Голова ЛОДА і голова Львівської облради знімають маски

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький гостро відповів голові Львівської облради Олександру Ганущину щодо "гарних хлопців і дівчат" та "проросійських цінностей".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу