"Варта" затвердила списки кандидатів на місцеві вибори

20:18 21 вересня 2020 р.

Політична партія «ВАРТА» в суботу, 19 вересня, на львівській обласній конференції затвердила списки кандидатів, які братимуть участь у місцевих виборах у Львові та Львівській області – до рад різних рівнів. Також делегати підтримали керівника ГО «Варта-1» Ігоря Зінкевича - як кандидата на посаду міського голови Львова.

Список партії «ВАРТА» у Львівську міську раду очолив керівник «Народної Самооборони» Львівщини і чинний депутат ЛМР Валерій Веремчук. Також у першій п’ятірці - волонтер та адвокат Юрій Мартинюк,  громадська діячка, керівниця ГО «Варта-700» Наталія Шелестак, керівник ГО «Варта-1», депутат ЛМР Ігор Зінкевич, керівниця одного із найбільших у Західній Україні волонтерських осередків - Центр допомоги сім’ям учасників АТО - Неля Васюта.

За інформацією "Варти", у списки окремих округів Львівської ОТГ потрапили чинні депутати ЛМР Тарас Ворко, Ірина Оршак, інші місцеві активісти.

У першу п’ятірку партії до Львівської обласної ради увійшли медики, волонтери, спортсмени, громадські діячі та підприємці. Перший номер – Наталія Шелестак. Далі – підприємець, перший львів’янин, що підкорив Еверест, Роман Городечний, директор Львівського обласного діагностичного центру Роман Пукаляк, завідувачка дитячого відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Софія Кащевська, чемпіон світу з боксу, волонтер Андрій Котельник.

 

 

dailylviv.com

До теми

00:16 3 липня 2022 р.

Українці можуть безкоштовно доїхати з Італії до Львова

Посольство України в Італії повідомляє, що у співпраці з Почесним консульством України в Турині та благодійним фондом «Lo Specchio dei Tempi» реалізує спільний проект з впровадження безкоштовних рейсів до України для українських громадян.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу