В уряді заспокоюють: асоціація для нього – понад усе (доповнено)

23:46 8 грудня 2013 р.


Фото: tyzhden.ua

Дивні люди – невже справді сподіваються, що їм хоч хтось усе ще вірить?

Прес-секретар прем`єр-міністра України Миколи Азарова Віталій Лук'яненко запевнив сьогодні, 8 грудня, в коментарі УНІАН: «Продовження переговорів з Євросоюзом про підписання угоди залишається одним з перших на порядку дня для уряду».

Своєю чергою, «Коментарі» цитують у неділю заяву першого віце-прем´єр-міністра Сергія Арбузова  в програмі «Події тижня» на телеканалі ТРК «Україна»:

«Вчора повернулася технічна робоча група, яка дає можливість зробити сьогодні правильні розрахунки про стан нашої економіки, проаналізувати угоду щодо Зони вільної торгівлі, щодо кожної торговельної позиції. Ми зараз цим займаємося. Ми зробимо розрахунки, ми представимо ці розрахунки Європі, тобто йде процес переговорний, це найголовніше».

Перший віце-прем´єр-міністр акцентував увагу на тому, що наразі ключовим питанням є підготовка так званої «дорожньої карти» – документа, який зафіксує умови двох сторін, за яких підписання Угоди про асоціацію буде взаємовигідним.

«Дорожня карта переговорів, де ми маємо повністю включити всі розрахунки економічні, зрозумілі, прозорі, зрозумілі Європі, і покрокове вирішення цього питання. Тобто, ми повинні покласти в Дорожню карту наші дії, з прив´язкою до термінів, що зараз і відбувається», – повідомив також Сергій Арбузов.

Дивні люди – невже справді сподіваються, що їм хоч хтось вірить після того, як вони призупинили підготовку з укладення угоди про асоціації України з ЄС за тиждень до її підписання – попри те, що твердили – мовляв, альтернативі їй у них немає. Після цього в уряду вже немає іншої альтернативи, окрім відставки.

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу