В України - дилема: мінувати Азовське море чи судитися з Росією, – політолог

20:19 8 серпня 2018 р.

Мир за будь-якої ціни означає капітуляцію. Виборці, які готові поступитися будь-чим заради миру, отримають народних депутатів, які зараз стріляють по українцях.

Про це сьогодні, 8 серпня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори -2019» на тему: «Як ситуація на Донбасі може вплинути на президентські вибори-2019?», повідомив політолог Ігор Танчин. 

- Коли ми станемо на позицію, що ми готові віддати за мир будь-що, то ми отримаємо в Верховній Раді тих бандитів, які зараз стріляють по нас. Ми отримаємо чітке проросійське лоббі, хоча воно й зараз є. Але ми матимемо чітку антиукраїнську силу, яка буде виконувати всі команди з Кремля і буде діяти чітко і послідовно на шкоду українській державі, - вважає Ігор Танчин. 

За словами політолога, кандидати на пост Президента та до Верховної ради висуватимуть також інші пропозиції .

- Буде «війна до переможного кінця і відділення цих регіонів, як ракових пухлин». Друга пропозиція – залишити ситуацію в такому вигляді як воно зараз є. Але загортаючи її в гарні гасла, що війна вже всім осточортіла, і ми хочемо миру за будь-яку ціну. Ми повинні чітко доносити до людей, що мир за будь-яку ціну – означає капітуляцію. Інакшого миру на цей момент бути не може, - застерігає політолог. 

Голова правління ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», політолог Станіслав Федорчук зауважив, що в Росії будуть намагатися схилити Україну до капітуляції і навіть вже готуються до цього. 

- Під час підготовки до чемпіонату світу з футболу в Росії, російська армія здійснила серйозне перегрупування. Вже виведено частину флоту з Каспійського моря до Азовського та перекритий Керченський перешийок. А  багато хто з політиків не помітив, що в Україні відкрили ще один фронт. Росія активно готується до українських виборів. І буде не просто демонструвати якісь агресивні наміри. Зараз є реальна загроза для Маріуполя, Одеси та Бердянська. Для українського керівництва зараз стоїть дилема: чи мінувати Азовське море та мінімізувати ризики десанту, чи далі бавитися в міжнародні суди, апеляції та збільшення санкцій, - застерігає Станіслав Федорчук.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу