В України - дилема: мінувати Азовське море чи судитися з Росією, – політолог

20:19 8 серпня 2018 р.

  • 0
  • 885


Відео: Львівський прес-клуб

Мир за будь-якої ціни означає капітуляцію. Виборці, які готові поступитися будь-чим заради миру, отримають народних депутатів, які зараз стріляють по українцях.

Про це сьогодні, 8 серпня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори -2019» на тему: «Як ситуація на Донбасі може вплинути на президентські вибори-2019?», повідомив політолог Ігор Танчин. 

- Коли ми станемо на позицію, що ми готові віддати за мир будь-що, то ми отримаємо в Верховній Раді тих бандитів, які зараз стріляють по нас. Ми отримаємо чітке проросійське лоббі, хоча воно й зараз є. Але ми матимемо чітку антиукраїнську силу, яка буде виконувати всі команди з Кремля і буде діяти чітко і послідовно на шкоду українській державі, - вважає Ігор Танчин. 

За словами політолога, кандидати на пост Президента та до Верховної ради висуватимуть також інші пропозиції .

- Буде «війна до переможного кінця і відділення цих регіонів, як ракових пухлин». Друга пропозиція – залишити ситуацію в такому вигляді як воно зараз є. Але загортаючи її в гарні гасла, що війна вже всім осточортіла, і ми хочемо миру за будь-яку ціну. Ми повинні чітко доносити до людей, що мир за будь-яку ціну – означає капітуляцію. Інакшого миру на цей момент бути не може, - застерігає політолог. 

Голова правління ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», політолог Станіслав Федорчук зауважив, що в Росії будуть намагатися схилити Україну до капітуляції і навіть вже готуються до цього. 

- Під час підготовки до чемпіонату світу з футболу в Росії, російська армія здійснила серйозне перегрупування. Вже виведено частину флоту з Каспійського моря до Азовського та перекритий Керченський перешийок. А  багато хто з політиків не помітив, що в Україні відкрили ще один фронт. Росія активно готується до українських виборів. І буде не просто демонструвати якісь агресивні наміри. Зараз є реальна загроза для Маріуполя, Одеси та Бердянська. Для українського керівництва зараз стоїть дилема: чи мінувати Азовське море та мінімізувати ризики десанту, чи далі бавитися в міжнародні суди, апеляції та збільшення санкцій, - застерігає Станіслав Федорчук.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 276

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 897

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 645

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 393