В України - дилема: мінувати Азовське море чи судитися з Росією, – політолог

20:19 8 серпня 2018 р.

  • 0
  • 804


Відео: Львівський прес-клуб

Мир за будь-якої ціни означає капітуляцію. Виборці, які готові поступитися будь-чим заради миру, отримають народних депутатів, які зараз стріляють по українцях.

Про це сьогодні, 8 серпня, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори -2019» на тему: «Як ситуація на Донбасі може вплинути на президентські вибори-2019?», повідомив політолог Ігор Танчин. 

- Коли ми станемо на позицію, що ми готові віддати за мир будь-що, то ми отримаємо в Верховній Раді тих бандитів, які зараз стріляють по нас. Ми отримаємо чітке проросійське лоббі, хоча воно й зараз є. Але ми матимемо чітку антиукраїнську силу, яка буде виконувати всі команди з Кремля і буде діяти чітко і послідовно на шкоду українській державі, - вважає Ігор Танчин. 

За словами політолога, кандидати на пост Президента та до Верховної ради висуватимуть також інші пропозиції .

- Буде «війна до переможного кінця і відділення цих регіонів, як ракових пухлин». Друга пропозиція – залишити ситуацію в такому вигляді як воно зараз є. Але загортаючи її в гарні гасла, що війна вже всім осточортіла, і ми хочемо миру за будь-яку ціну. Ми повинні чітко доносити до людей, що мир за будь-яку ціну – означає капітуляцію. Інакшого миру на цей момент бути не може, - застерігає політолог. 

Голова правління ГО «Українська народна рада Донеччини та Луганщини», політолог Станіслав Федорчук зауважив, що в Росії будуть намагатися схилити Україну до капітуляції і навіть вже готуються до цього. 

- Під час підготовки до чемпіонату світу з футболу в Росії, російська армія здійснила серйозне перегрупування. Вже виведено частину флоту з Каспійського моря до Азовського та перекритий Керченський перешийок. А  багато хто з політиків не помітив, що в Україні відкрили ще один фронт. Росія активно готується до українських виборів. І буде не просто демонструвати якісь агресивні наміри. Зараз є реальна загроза для Маріуполя, Одеси та Бердянська. Для українського керівництва зараз стоїть дилема: чи мінувати Азовське море та мінімізувати ризики десанту, чи далі бавитися в міжнародні суди, апеляції та збільшення санкцій, - застерігає Станіслав Федорчук.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:22 12 грудня 2018 р.

Українці найбільше довіряють волонтерам, армії і церкві

Важко собі уявити, як можуть змінити таке негативне негативне ставлення громадян України до всіх рівнів влади майбутні президентські і парламентські вибори. Ким замінити тих, кому не довіряєш згори й донизу?

Рубрика: Політика

  • 0
  • 225

10:23 12 грудня 2018 р.

Українці найбільше звинувачують некомпетентних і корумпованих державних діячів

За результатами всеукраїнського опитування громадської думки, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення клієнта (його КМІС не називає), 82% українців погано оцінюють соціально-економічну ситуацію в країні. Ще 14,3% вважають її посередньою, а 0,9% добре оцінює становище (ще 2,8% завагалися з відповіддю або взагалі відмовилися відповідати).

Рубрика: Політика

  • 0
  • 183

Останні новини

Банк «Львів» погодився продати стадіон «Торпедо»

Гірники готуються перекрити прикордонний пункт пропуску на Львівщині

Платники податків на Львівщині перерахували держбюджету 1,3 млрд. гривень

Львівські правоохоронці отримали відзнаки Президента «За участь в антитерористичній операції»

30-річний львів’янин катував своїх батьків електрошокером

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Секс за згодою

Рубрика: Кримінал

Велфур дебютує на Львівщині

Рубрика: Економіка

ОТГ проти сучасного рабства

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гібридна опозиція і воєнний стан

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу