В Україну вже повернулися всі наші прикордонники, яких відтіснили на територію Росії терористи (відео)

10:20 23 червня 2014 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Прес-служба ДПСУ спростовує в понеділок дезінфомацію російських ЗМІ про те, що нібито 15 українських прикордонників попросили притулку в Росії через репресії з боку «Правого сектору».

Прес-служба прикордонного відомства повідомляє сьогодні, 23 червня: «Державна прикордонна служба заявляє, що розповсюджене у російських засобах масової інформації повідомлення про те, що нібито 15 українських прикордонників попросили притулку в Росії через репресії з боку «Правого сектору», не відповідає дійсності. Це відверта брехня та чергова провокація, направлена на дестабілізацію обстановки в регіоні. Наголошуємо, що усі без винятку прикордонники, які 21 червня під час збройної сутички з терористами в пункті пропуску «Ізварине» (Луганська область) були змушені з боєм відступити на російську територію в пункт пропуску «Донецьк», повернулися в Україну через інший пункт пропуску та знову приступили до охорони державного кордону України».

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу