В Україні проводиться повна демобілізація військових, які служили впродовж останнього року, – Президент (відео)

19:58 13 вересня 2015 р.


Фото: wartime.org.ua

Глава держави висловив у неділю тверде переконання, що наша країна має всі можливості для того, щоб забезпечити свій суверенітет, територіальну цілісність, бо має одну з найбільш боєздатних, патріотичних армій на континенті.

Президент Петро Порошенко повідомив сьогодні, 13 вересня, в інтерв'ю трьом вітчизняним телеканалам: «Зараз проводиться повна демобілізація військовослужбовців, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України останній рік. 2 вересня за моїм дорученням Міністерство оборони, Генеральний штаб почали процес демобілізації, і я вітаю тих хлопців, які цими днями повертаються додому».

За словами Глави держави, мобілізовані під час останньої хвилі пішли у навчальні та тренувальні центри, після чого на відновленій техніці приступили до оборони держави. Петро Порошенко також зазначив: «Я вітаю тих, хто рік, хто дев’ять місяців чекав додому батьків, синів, чоловіків і нарешті їх побачить, і я дуже дякую тим українським героям, які, виконуючи свій священний обов'язок, захистили Україну».

Президент також висловив тверде переконання, що зараз Україна має всі можливості для того, щоб забезпечити свій суверенітет, територіальну цілісність, бо «має одну з найбільш боєздатних, патріотичних армій на континенті». Про це повідомили сьогодні, 13 вересня, на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу