В СБУ створюють транзитний сервер для виборів Президента, – нардеп у Львові

19:44 1 березня 2019 р.

Народному депутатові України, заступникові голови партії «ВО «Батьківщина» Сергієві Соболєву стало відомо про створення так званого транзитного сервера, куди надходитимуть результати голосування до того, як їх побачить Центральна виборча комісія.

Про це він заявив сьогодні, 1 березня, під час прес-конференції на тему: «Вибори Президента України: нові виклики та очікування», яка відбулася у Львівському прес-клубі. 

- До нас надійшла інформація, що в СБУ було створено цілий підрозділ, який займається створенням попереднього (транзитного) сервера. Нам назвали деякі прізвища, і ми ведемо власне розслідування. Якщо ця інформація підтвердиться, то ми оприлюднимо її ще до виборів, - запевняє він.

Сергій Соболєв заперечив, що транзитний сервер виконуватиме функцію попереднього підрахунку голосів. 

- У чому суть транзитного сервера? Це – коли з усіх виборчих дільниць та окружних комісій інформація потрапляє не до Центральної виборчої комісії, а на ось цей, попередній сервер. Тут відбується обробка інформації. Після чого вона дозовано починає надходити на сервер ЦВК, - пояснює нардеп. 

На його думку, такий сервер може суттєво викривити результати голосування. 

- Такий транзитний сервер свого часу створив Янукович в Адміністрації Президента. Єдине, що врятувало вибори, - він не запрацював на повну потужність, - нагадав заступник голови партії «ВО «Батьківщина». 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:20 4 липня 2022 р.

Безпрецедентні заходи безпеки: у Швейцарії обговорюють план відбудови України

У рамках Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URC2022), яка розпочинає свою роботу у швейцарському місті Лугано в понеділок, 4 липня, делегації Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Ради Європи, Європейського банку реконструкції і розвитку, урядовці з понад 35 країн, а також представники бізнесу обговорять кроки з відбудови України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу