В Одесі взяли в облогу облдержадміністрацію

16:25 26 січня 2014 р.

Фото до новини

Євромайданівці, які оточили її, тримають Державні Прапори України й стяги ЄС та УПА, а захисники адмінбудівлі – прапори Російської Федерації.

Щонайменше дві тисячі прихильників Євромайдану підійшли до будівлі Одеської облдержадміністрації і, очевидно, мають намір спробувати взяти будівлю штурмом. Про це повідомляє місцеве видання «ТАЙМЕР».

«Перед ними вишикувалися захисники облдержадміністрації, число яких наш кореспондент оцінює приблизно в 500 чоловік. Сторони знаходяться один від одного на відстані декількох десятків метрів, в будь-який момент може спалахнути бійка», – пише видання.

Примітно, що євромайданівці, які нібито збираються йти на штурм, тримають держпрапори, прапори ЄС і УПА. А «захисники» обладміністрації – прапор Російської Федерації.

Натомість також місцеве видання «Думская» повідомляє в неділю, що Канатною вулицею Одеси убік обласної державної адміністрації рухається колона до 2 тисяч осіб. Люди скандують опозиційні гасла - «Банду геть», «Героям слава», «Одна велика - єдина Україна».

Авангард колони – люди з символікою «Чорноморця» – озброєні палицями і курячими яйцями. Біля будівлі ОДА тим часом групуються прихильники Януковича.

Їх трохи більше тисячі. Вони стверджують , що готові захищати адміністрацію. Двері в будівлю замкнені на ключ. Також на площі багато співробітників міліції, які, отримавши повідомлення про підхід колони опозиціонерів, спішно розбирають захисні шоломи і щити.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини