В Одесі не змогли проголосувати кількадесят військовослужбовців

17:00 25 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: dt.ua

Виборча активність одеситів напрочуд висока. Про це під час відеомоста-марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомив політичний психолог Інституту політичної інформації Сергій Пудич (Одеса),


Відео: Львівський прес-клуб

Експерти пояснюють це тим, що люди втомилися, вони хочуть спокою та миру. Тож уже о 9-й ранку на багатьох виборчих дільницях утворювалися черги. Загалом вибори проходять нормально і сумнівів у їх легітимності точно не буде. Окрім президента одесити обирають ще й мера міста. Правда, тільки на півтора року. Проте це жодним чином не позначилося на напруженості боротьби між претендентами на посаду міського голови.  

Як повідомив Віктор Аксанюк, заступник голови ГО «Асоціація журналістів «Європейський вибір», було створено спеціальну «гарячу лінію», куди може звернутися кожен у випадку виникнення проблем на дільницях. Зателефонувало вже кілька сотень людей. Багато хто з'ясовував, що в їхніх квартирах прописані якісь невідомі особи. Було й таке, що запрошення приходили людям, які померли десять і більше років тому або бо ж у десятиквартирному будинку перед виборами з’являлися додаткові помешкання.

Зафіксовано також випадок, коли кілька десятків військовослужбовців однієї із військових частин не змогли проголосувати через те, що їх прізвищ у списках не було. Саме ця причина також спонукала звернутися багатьох одеситів на «гарячу лінію». Було й таке, що прізвища людей, які були в «президентських» списках, несподівано зникли із «мерських». Або ж навпаки. Згодом з’ясувалося, що проблема мала суто технічний характер – не так списки підкололи.

Були і кримінальні «жарти». Зокрема, до правоохоронних органів надійшло повідомлення про замінування однієї із виборчих дільниць. На щастя, повідомлення не підтвердилося. Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини