В Єврокомісії говорять, що Грузія та Україна виконали всі вимоги для скасування віз до ЄС

13:05 14 листопада 2016 р.

Європейська комісія тисне на представників країн Європейського Союзу та євродепутатів, аби ті погодилися скасувати візи для громадян Грузії і України.

Про це говорить Польське радіо.

Брюссель вже давно висловив думку, що ці держави задовольнили усі вимоги, однак згоди у цій справі в ЄС досі немає. Про співпрацю з країнами Східного партнерства у Брюсселі сьогодні, 14 листопада, розмовляють міністри закордонних справ Спільноти.

Заплановане на січень наступного року рішення про скасування віз можуть відкласти. Вплив на це рішення мають розмови про скасування віз також для громадян Туреччини та пов’язані з цим побоювання перед їхнім походом до Європи.

«Можу тільки повторити те, що я неодноразово казав. Грузія та Україна задовольнили усі вимоги. Очікую згодом рішення у цій справі, бо ці країни та їхні громадяни заслуговують на це», - сказав перед зустріччю комісар з питань європейської політики сусідства Йоганнес Ган.

У нинішній безвихідній ситуації мав би допомогти так званий механізм «аварійного гальма». Візи можуть відновити у випадку, якщо відбуватимуться зловживання та буде зростання чисельності прохачів притулку.

Перемовини у цій справі між представниками євросоюзних урядів та Європейського парламенту продовжуються. Посадовці ЄС підкреслюють, що рішення про скасування віз впевнило б грузинів та українців у їхньому європейському виборі. В Європі визнають, що затяжні перемовини означають втрату довіри до Спільноти.

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

17:25 30 липня 2021 р.

Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу