В «Епіцентрі» підтримують народ і євроінтеграцію

16:34 29 січня 2014 р.

Сьогодні представники компанії «Епіцентр К» (оператора мережі будівельно-господарських гіпермаркетів) прокоментували поширену для ЗМІ заяву засновників і трудового колективу із закликом до мирного вирішення гострого політичного конфлікту в Україні.

"Колектив компанії "Епіцентр К", а це 25 тисяч працівників в усіх областях України, дуже занепокоєний ситуацією, яка склалася в Україні, і у своєму зверненні чітко визначили своє бачення щодо неї, - наголосив Андрій Шинькович, заступник голови ТОВ "Епіцентр К" зі зв'язків з громадськістю. – Ми засуджуємо провокаторів і прояви насилля з усіх боків. Ми вважаємо, що в країні, яка прагне до європейської спільноти, немає місця порушенням та обмеженням прав людини. А тому колектив "Епіцентру К" вимагає від усіх сторін протистояння оперативних перемовин і ефективних домовленостей, наслідком яких має стати мирний компроміс. Бо це силове протистояння зараз найбільше перешкоджає подальшому євроінтеграційному руху України. А саме це є нашою головною метою для розвитку України. Адже народ хоче реальних змін у житті, а вони можливі тільки за нових європейських стандартів життя".

"Сьогодні є випадки блокування роботи гіпермаркетів "Епіцентр", - визнав Дмитро Байдюк, заступник голови товариства "Епіцентр К" з питань правового забезпечення.  – Ми переконані, що це відбувається насамперед через недостатню обізнаність громадськості про громадянську позицію працівників нашої компанії. Адже ми – торгівельне підприємство і не за нашими правилами було оприлюднювати у ЗМІ ставлення працівників до суспільно-політичних подій. Однак сьогодні політика торкнулася і торгівельної мережі "Епіцентр К", тому ми змушені вести не притаманну для нас роботу – опублікувати через ЗМІ нашу принципову громадянську позицію. Наші працівники, так само, як і більшість українців, засуджують усілякі насилля та обмеження конституційних прав людини. Колектив "Епіцентру" глибоко співчуває рідним та близьким жертв силового протистояння і вимагає негайного його припинення. Нагадуємо і запевняємо: впродовж всього існування компанії, в усі часи незалежної України "Епіцентр К" був, є і залишиться з народом". 

Подаємо повний текст заяви засновників і колективу компанії «Епіцентр К».

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу