В аеропорту Львова не впустили в Україну ідеолога партії Меркель

16:28 12 листопада 2013 р.


Фото: dem-alliance.org

Він мав намір взяти участь у навчальному семінарі у Зарваниці.

Як інформує прес-служба партії «Демократичний Альянс», в аеропорту міста Львів митники без пояснення причини відмовили в перетині кордону екс-віце-меру німецького міста Трір та автору книги «Цінності християнської демократії» Норберту Нойгаузу. Заступник голови «Демократичного Альянсу» Віктор Андрусів повідомив із цього приводу:

«Норберт прибув в Україну для участі в навчальному семінарі у Зарваниці. На митному кордоні львівського аеропорту йому повідомили, що в’їзд в Україну заборонений.

Зараз ми намагаємося з’ясувати деталі ситуації, але враховуючи, що прихильники та активісти «Демократичного Альянсу» вже мали проблеми при перетині кордону, не сумніваюсь, що за цим стоїть робота спецслужб».

Прес-служба «Демократичного Альянсу» нагадує відтак, що Норберт Нойгауз – один з найвідоміших сучасних ідеологів християнської демократії в Європі, а його книга «Цінності християнської демократії» була перекладена багатьма мовами, в тому числі російською та українською.

«Як відомо, християнська демократія є ідеологією партії канцлера Німеччини Ангели Меркель», – наголошує прес-служба й додає, що Норберт Нойгау із 2012 року приймав делегації цієї партії для вивчення досвіду управління німецькими містами, а також проводив семінари для української молоді на тему цінностей християнської демократії.

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу