В Адміністрації Президента допускають зрив домовленостей з ЄС

10:25 4 листопада 2013 р.


Фото: eastbook.eu

Чиновники Януковича виключають його в офіційних заявах, але в розмовах не під запис дотримуються протилежної позиції.

Про це інформує сьогодні, 4 листопада, «Коммерсантъ-Украина». Високопоставлене джерело цього видання в АП, інформоване про позицію Глави держав, повідомило також: «Ми розуміємо, що ризик непідписання великий. Якщо угода не буде підписана, ми продовжимо курс на європейську інтеграцію». 

Відтак «Коммерсантъ-Украина» нагадує, що члени парламентської фракції «Партії регіонів» наполягають на внесенні тих норм, які викликають протести Євросоюзу, в законопроект народного депутата Анжеліки Лабунської про лікування ув’язнених за кордоном, котрий дозволяє виїзд екс-прем'єра Юлії Тимошенко до Німеччини. Тож для пошуку виходу з кризи в середу в Україну знову прибуде місія Євросоюзу, де сподіваються, що місії вдасться вийти на компромісну домовленість між владою і опозицією, і голосування по законопроекту відбудеться 7 листопада у присутності представників ЄС.

Як повідомляв «Щодениий Львів», у Верховній Раді питання про лікування ув’язнених за кордоном перенесли на 4-10 листопада.

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу