Уже звільнено в запас 18 тисяч призваних торік військових, – Генштаб (відео)

12:05 22 вересня 2015 р.


Фото: bereg-rda.gov.ua

Начальник Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-майор Ігор Воронченко, запевнив: «Весь особовий склад буде звільнено у визначені Указом Президента України терміни».

«Станом на сьогоднішній день 18 тисяч з 29971 військовослужбовців, які були призвані минулого року в рамках третьої черги мобілізації, вже звільнено в запас», – запевнив начальник Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Ігор Воронченко під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. За його словами, «весь особовий склад буде звільнено у визначені Указом Президента України терміни».

Ігор Воронченко також повідомив: «Водночас триває робота з комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями-контрактниками. Так, у поточному році на військову службу за контрактом було прийнято 10092 військовослужбовців, в тому числі – 479 офіцерів».

Генерал-майор зазначив, що агресія Російської Федерації завдала чимало втрат нашій армії. За його словами, з початку проведення АТО 1915 військовослужбовців Збройних Сил України офіційно вважаються загиблими, в тому числі 1757 осіб – це бойові втрати. 

За цей же період 7035 військовослужбовців отримали поранення, в тому числі 5747 – під час бойових дій та внаслідок обстрілів.

Прізвища 271 військовослужбовця занесені до списків зниклих безвісти. 76 військовослужбовців ЗС України зараз перебувають у ворожому полоні.

Також триває робота з соціального забезпечення учасників антитерористичної операції та членів їхніх родин. 1657 родинам загиблих воїнів вже виплачена відповідна грошова компенсація, ще 78 аналогічних справ знаходяться на доопрацюванні. 2338 військовослужбовцям, які отримали поранення на передовій, виплачена грошова допомога.

За час проведення антитерористичної операції 4568 військовослужбовців Збройних Сил України отримали державні нагороди, понад 5 тисяч – відзнаки міністра оборони України, 2831 – відзнаки начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

«Нині в роботі знаходяться ще 1039 подань на нагородження наших військовослужбовців – запевнив генерал-майор Ігор Воронченко. – Наші герої не будуть забуті. Усі, хто заслуговує на відзнаку, отримають нагороди».

Про це повідомили на сайті міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

13:23 25 жовтня 2021 р.

31 жовтня у чотирьох районах Львівщини відбудуться місцеві вибори

Уже за тиждень, 31 жовтня, в чотирьох районах Львівської області відбудуться місцеві вибори. Цього дня на позачергових виборах обиратимуть Комарнівського міського (Львівський район) і Шегинівського сільського (Яворівський район) голів.

Рубрика: Політика

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу