Новообрана ЛМР розпочне свою роботу завтра. Без міського голови

14:36 23 листопада 2020 р.

Новообрана ЛМР розпочне свою роботу завтра, депутати складуть присягу, решта депутатів, які не встигнуть скласти її завтра, потім це надолужать.

Так сьогодні, 23 листопада, на запитання журналістки Львівського пресклубу про законність сесії, за умови, що офіційно не оголошений новий міський голова, відповів координатор спостереження ГМ "ОПОРА" у Львівській області Тарас Радь.

"Наскільки мені відомо, до Львівської міської територіальної комісії надійшла скарга від низки депутатів майбутньої ЛМР, зокрема від ЄС, щодо порушення законодавства в частині призначення першої установчої сесії новообраної ЛМР. Попередньою датою першої сесії було 27 листопада. На основі цієї скарги Львівська міська територіальна комісія змінила своє рішення і постановила провести установчу сесію 24 листопада, за умови наявності 2/3 новообраного депутатського корпусу. Така кількість є, і тому ця сесія відбудеться, правда, в неповному складі. Бо певні кандидати пишуть відмову від депутатства, знаю точно про 5 таких випадків, - сказав Тарас Радь.

Нагадаємо, сьогодні, 23 листопада, мер Львова Андрій Садовий назвав ухвалення рішення ТВК про перенесення дати першої сесії міської ради з 3-го грудня на 24-те листопада - спробою узурпації влади у Львові.

Що це рішення означає

    - з приведенням до присяги нової ради втрачаються повноваження попереднього міського голови. Новообраного мера до присяги завтра ще не приведуть, оскільки є передбачений законом час на підрахунок голосів, потенційні скарги та позови. Тому нова рада запрацює без нового голови.
    - рада в такому напівлегітимному стані може діяти кілька тижнів, обирати керівні органи: президію, секретаря-в.о.міського голови, заступників міського голови, членів виконкому, голів комісій тощо, приймати будь-які інші рішення — бюджет, майнові питання тощо. За ці рішення згодом відповідальність доведеться нести новому міському голові.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу