Уздовж українського кордону – 83 тисячі російських військових

14:39 24 березня 2014 р.

Про це повідомив у понеділок на прес-конференції керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

Як передає кореспондент інформагенції УНІАН, військовий експерт стверджував сьогодні, 24 березня: «Ми налічили 83 тисячі осіб усіх угрупувань росіян по периметру нашого кордону». Водночас група «Інформаційний опір», за словами Дмитра Тимчука, вважає маловірогідним використання збройних сил Білорусі – тому що президент Білорусі Олександр Лукашенко далеко не вітає російське вторгнення в Україну». 

Керівник Центру військово-політичних досліджень додав: «Напрямок на Чернігів теж маловірогідний, там військове угрупування близько 4 тисяч осіб. Військова інтервенція може бути, але лише у вигляді десантних операцій і захоплення визначених стратегічно важливих об'єктів або невеликих територій. На нашу думку, основний напрямок – це Донецьк».

Проте Тимчук вважає, що повноцінна військова операція росіян маловірогідна, пояснюючи: «Ми не бачимо пропорцій по рядах військ, щоб говорити про створення повноцінних оперативно-тактичних угрупувань, коли йде мотострілковий підрозділ, який повинен прикриватися ППО, повинні бути задіяні армійська авіація тощо – тоді можна говорити про повноцінну військову операцію. Ми цього поки не бачимо».

Група «Інформаційний опір», за словами Дмитра Тимчука, натомість прогнозує: «Тому ми схиляємося до варіанту, що росіяни, якщо проводитимуть операцію, то за сценарієм, близьким до кримського. Місцеві сепаратисти й заслані козачки захоплюють органи влади, після цього звертаються до Росії й тут з'являються або механізовані російські війська, які діють точково, або з'являються «зелені чоловічки», які починають діяти або як місцева самооборона, або як інші примарні формування».

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу