Увага до російсько-білоруських військових навчань перебільшена, – екс-міністр оборони

14:28 11 вересня 2017 р.

Про це сьогодні, 11 вересня, під час прес-конференції на тему «Які реформи потрібні Україні?», котра відбулася у Львівському прес-клубі, заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

- Це – регулярні навчання, вони проводяться постійно. Там присутні спостерігачі, включаючи і з НАТОвських держав. Зараз у Путіна немає мотивації розгортати масштабні воєнні дії проти нашої держави. Він досягнув своєї мети. Крим випав за межі Мінських домовленостей. Ритуально ще говорять, що це – незаконно. Але йому його віддали. Він підірвав внутрішньо нашу країну, її єдність, - вважає колишній міністр оборони.

На його думку, російський агресор буде намагатися змусити Україну виконувати Мінські угоди.

- А виконати Мінські угоди – це означає розірвати країну на чотири частини: Крим, дві автономні республіки з центрами у Донецьку та Луганську, та Україна, де живемо ми з вами, і яку змушують за Мінськими угодами все те фінансувати. А це – неприйнятно. Тому на

Мінських угодах треба поставити крапку. Якщо їх неможливо деанонсувати, то треба їх внести до парламенту на голосування і провалити, - Анатолій Гриценко радить відмовитися від Мінських угод.

Натомість варто проводити нові переговори на тему кордону.

- Як тільки кордон буде взяти під контроль і зачинений, через нього російські військові не зможуть постачати зброю, боєприпаси, паливо та інше, то через два-три тижні війна закінчиться, - переконаний він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:21 28 січня 2022 р.

На дев'ятому році російсько-української війни у Львові приймають Програму національного спротиву

Міський голова Андрій Садовий у відеозверненні розповів, якими навиками мають володіти львів’яни в сьогоднішніх умовах, а також закликав керівників інших українських громад гуртуватись та долучатись до спільної з державою праці над стратегією національного спротиву.

Рубрика: Політика

12:46 28 січня 2022 р.

На Яворівському полігоні розпочалися стрільби з з британської протитанкової системи NLAW (відео)

Сьогодні, 28 січня, на Яворівському полігоні проходять бойові стрільби з британської протитанкової системи NLAW, яка вже перебуває на озброєнні української армії.

Рубрика: Політика

12:30 28 січня 2022 р.

У Львові підготували план дій на випадок повномасштабного військового вторгнення Росії

У мерії Львова підготували план дій та підготовки у випадку розгортання повномасштабних військових дій на території України. Програма національного спротиву передбачає навчання мешканців Львівської міської територіальної громади, співпрацю з батальйонами, які розташовані на території львівської громади, та розвиток інфраструктури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу