Успіх у Вільнюсі залежить від Януковича і Тимошенко - Гриценко

14:08 26 вересня 2013 р.

  • 0

Підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС залежить не від того, чи встигне ВР прийняти черговий закон з європейського пакету, а від порозуміння між двома політиками – Януковичем і Тимошенко. Через це сьогодні ймовірність успіху у Вільнюсі становить 50 на 50. Ситуація загостилася і погіршилася, оскільки перейшла в особистісну площину. Так сказав на прес-конференції у Львівському прес-клубі народний депутат, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Від Януковича, за словами Гриценка, залежить більше, бо президент впливає на пенітенціарну систему, судові органи. «Але мають бути певні кроки з боку Тимошенко. Треба щоб Тимошенко публічно звернулася до глав держав з проханням підтримати угоду у Вільнюсі», - вважає А. Гриценко. 

Представники ЄС говорять про успіх чи неуспіх у Вільнюсі в контексті лікування  Тимошенко за кордоном. Бо Європейський суд з прав людини довів, що вона заарештована незаконно, оскільки не мала належного права на захист, наголосив Гриценко.

«Але не можна ставити долю 46-мільйонної країни в залежність від одного персонального питання»,- сказав народний депутат.

Сьогодні, вважає Гриценко, склалася унікальна ситуація, коли серед політичної еліти є консенсус. Янукович і компанія вносять законопроекти з європейського пакету. Опозиція їх підтримує.

Після Вільнюса буде поставлепна крапка неповернення з Росією, наголосив політик. Україна стане на європейські рейки і рухатиметься в напрямку євростандартів. Так як це зробили країни Прибалтики, Балканів та інші.

«Якщо Вільнюс буде зірваний, то виборів 2015 року не буде», - вважає Гриценко.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:26 6 червня 2020 р.

22-26 червня профспілки готують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори, - голова у Львові

З 22 до 26 червня Федерація профспілок України планує всеукраїнську попереджувальну акцію протесту в Києві та регіонах, якщо законопроект №2681, який суттєво обмежує права профспілок, Верховна Рада розгляне в першому читанні. Профспілчани планують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори.

Рубрика: Політика

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу