Успіх у Вільнюсі залежить від Януковича і Тимошенко - Гриценко

14:08 26 вересня 2013 р.

Підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС залежить не від того, чи встигне ВР прийняти черговий закон з європейського пакету, а від порозуміння між двома політиками – Януковичем і Тимошенко. Через це сьогодні ймовірність успіху у Вільнюсі становить 50 на 50. Ситуація загостилася і погіршилася, оскільки перейшла в особистісну площину. Так сказав на прес-конференції у Львівському прес-клубі народний депутат, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Від Януковича, за словами Гриценка, залежить більше, бо президент впливає на пенітенціарну систему, судові органи. «Але мають бути певні кроки з боку Тимошенко. Треба щоб Тимошенко публічно звернулася до глав держав з проханням підтримати угоду у Вільнюсі», - вважає А. Гриценко. 

Представники ЄС говорять про успіх чи неуспіх у Вільнюсі в контексті лікування  Тимошенко за кордоном. Бо Європейський суд з прав людини довів, що вона заарештована незаконно, оскільки не мала належного права на захист, наголосив Гриценко.

«Але не можна ставити долю 46-мільйонної країни в залежність від одного персонального питання»,- сказав народний депутат.

Сьогодні, вважає Гриценко, склалася унікальна ситуація, коли серед політичної еліти є консенсус. Янукович і компанія вносять законопроекти з європейського пакету. Опозиція їх підтримує.

Після Вільнюса буде поставлепна крапка неповернення з Росією, наголосив політик. Україна стане на європейські рейки і рухатиметься в напрямку євростандартів. Так як це зробили країни Прибалтики, Балканів та інші.

«Якщо Вільнюс буде зірваний, то виборів 2015 року не буде», - вважає Гриценко.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу