Успіх у Вільнюсі залежить від Януковича і Тимошенко - Гриценко

14:08 26 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3140

Підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС залежить не від того, чи встигне ВР прийняти черговий закон з європейського пакету, а від порозуміння між двома політиками – Януковичем і Тимошенко. Через це сьогодні ймовірність успіху у Вільнюсі становить 50 на 50. Ситуація загостилася і погіршилася, оскільки перейшла в особистісну площину. Так сказав на прес-конференції у Львівському прес-клубі народний депутат, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Від Януковича, за словами Гриценка, залежить більше, бо президент впливає на пенітенціарну систему, судові органи. «Але мають бути певні кроки з боку Тимошенко. Треба щоб Тимошенко публічно звернулася до глав держав з проханням підтримати угоду у Вільнюсі», - вважає А. Гриценко. 

Представники ЄС говорять про успіх чи неуспіх у Вільнюсі в контексті лікування  Тимошенко за кордоном. Бо Європейський суд з прав людини довів, що вона заарештована незаконно, оскільки не мала належного права на захист, наголосив Гриценко.

«Але не можна ставити долю 46-мільйонної країни в залежність від одного персонального питання»,- сказав народний депутат.

Сьогодні, вважає Гриценко, склалася унікальна ситуація, коли серед політичної еліти є консенсус. Янукович і компанія вносять законопроекти з європейського пакету. Опозиція їх підтримує.

Після Вільнюса буде поставлепна крапка неповернення з Росією, наголосив політик. Україна стане на європейські рейки і рухатиметься в напрямку євростандартів. Так як це зробили країни Прибалтики, Балканів та інші.

«Якщо Вільнюс буде зірваний, то виборів 2015 року не буде», - вважає Гриценко.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:30 22 жовтня 2019 р.

У трьох районах Львівщини будуть місцеві вибори

22 та 29 грудня у низці областей України, серед яких – Львівщина, відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, а також додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 549

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 576

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1098