Усі військовослужбовці у збройних силах США – добровольці

13:44 14 липня 2015 р.

Про це щойно, під час дискусії на тему: «Чим відрізняється проходження військової служби у збройних силах країн НАТО і України?», яка відбувається в ці хвилини у Львівському прес-клубі, повідомив командир взводу, 2-й лейтенант ЗС США Вільям Т. Діллан.

- Служба в США абсолютно добровільна, контрактна. Це - братство. Частиною якого хоче бути будь-який чоловік. Справа не в зарплатні, - каже він.

Тим більше, що за словами Вільяма Т. Діллана, зарплата залежить від звання, посади, місця перебування військовослужбовця (на війні чи в мирних місцях), та від його спеціальності.

- Щоби стати командиром роти, то для цього треба пройти певний шлях. Спочатку - командир взводу, потім виконуючий обов’язки командира роти, далі треба пройти курс вишколу в офіцерській школі і вже тоді можна отримати посаду командира роти, - каже він.

Аби дійти до звання полковника у армії США, треба пройти дуже довгий шлях. Це не просто отримання чергових звань, треба мати величезний досвід та великий багаж знань.

За словами керівника Західного регіонального медіа-центру Міноборони України, полковника Олександра Поронюка, посада командира роти – це посада дуже відповідальна.

- Підрозділ має від 60 до ста осіб. Щоби стати командиром роти, треба мати військову освіту, пройти посаду командира взводу, заступника роти. У мирний час до цього треба було йти 3-4 роки. Воєнний час вніс свої корективи і вибирає кризових менеджерів, які готові взяти на себе відповідальність. Так, учорашні випускники Академії Сухопутних військ вже зараз командують такими підрозділами в зоні АТО, - стверджує він.


Відео: Львівський прес-клуб

До теми

12:21 4 грудня 2021 р.

Відзначення 30-ї річниці ЗСУ за участю Володимира Зеленського: у Львові перекриють дві вулиці

У понеділок, 6 грудня о 17:50 годині у Львові на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться телеміст з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України за участю Президента України Володимира Зеленського.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу