Усі рейтинги кандидатів у президенти – негативні, – політолог

14:33 1 лютого 2018 р.

За рік до початку передвиборчої кампанії в суспільстві немає зацікавлення у майбутніх виборах.

Про це сьогодні, 1 лютого, під час засідання Громадського прес-центру “Вибори президента-2019” на тему: “Президентські вибори-2019: кого і чому нині підтримує Львівщина?”, яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомив політолог, докторант Інституту народознавства НАН України Ігор Марков.

- Суспільство зараз занурене у цілком інші проблеми. Ми бачимо передвиборчий штиль у суспільстві. До того ж, всі рейтинги кандидатів є негативними рейтингами. На третій-четвертий рік після Майдану наростає суспільна депресія. В країні немає реальних змін, люди не бачать можливостей самореалізації, зростають міграційні настрої. Суспільство чекає когось третього, воно би дуже хотіло третьої сили.

Але третьої сили на сьогодні нема. Наше суспільство просто так за кандидата голосувати не буде. Тому в силу галицького консерватизму Львівяни під час виборів без вибору буде підтримувати чинну владу, тобто Порошенка, - зазначив він.

Директор українського центру вивчення громадської думки “Соціоінформ” Наталія Зайцева-Чіпак зауважила, що всі політичні сили, які приходили до влади, продовжували робити те, що й їхні попередники, хоча обіцяли зміни.

- Єдині зміни, які у нас відбуваються, відбуваються під тиском Заходу і громадських активістів. Тому, не виключено, що з’явиться новий кандидат, якого підтримуватимуть Захід та активісти, - передбачає вона.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу