Усі рейтинги кандидатів у президенти – негативні, – політолог

14:33 1 лютого 2018 р.

За рік до початку передвиборчої кампанії в суспільстві немає зацікавлення у майбутніх виборах.

Про це сьогодні, 1 лютого, під час засідання Громадського прес-центру “Вибори президента-2019” на тему: “Президентські вибори-2019: кого і чому нині підтримує Львівщина?”, яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомив політолог, докторант Інституту народознавства НАН України Ігор Марков.

- Суспільство зараз занурене у цілком інші проблеми. Ми бачимо передвиборчий штиль у суспільстві. До того ж, всі рейтинги кандидатів є негативними рейтингами. На третій-четвертий рік після Майдану наростає суспільна депресія. В країні немає реальних змін, люди не бачать можливостей самореалізації, зростають міграційні настрої. Суспільство чекає когось третього, воно би дуже хотіло третьої сили.

Але третьої сили на сьогодні нема. Наше суспільство просто так за кандидата голосувати не буде. Тому в силу галицького консерватизму Львівяни під час виборів без вибору буде підтримувати чинну владу, тобто Порошенка, - зазначив він.

Директор українського центру вивчення громадської думки “Соціоінформ” Наталія Зайцева-Чіпак зауважила, що всі політичні сили, які приходили до влади, продовжували робити те, що й їхні попередники, хоча обіцяли зміни.

- Єдині зміни, які у нас відбуваються, відбуваються під тиском Заходу і громадських активістів. Тому, не виключено, що з’явиться новий кандидат, якого підтримуватимуть Захід та активісти, - передбачає вона.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:05 28 травня 2022 р.

США передають Україні реактивні системи залпового вогню

США схвалили передання Україні реактивних систем залпового вогню. Також США планують включити до наступного пакету озброєнь для України реактивні системи залпового вогню HIMARS, які пересуваються на шасі колісних вантажівок.

Рубрика: Політика

14:21 27 травня 2022 р.

рф пустила в хід найважчу неядерну зброю – Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія застосовує найважчу неядерну зброю проти України і закликав країни-партнери передати Україні РСЗВ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу