Усі рейтинги кандидатів у президенти – негативні, – політолог

14:33 1 лютого 2018 р.

За рік до початку передвиборчої кампанії в суспільстві немає зацікавлення у майбутніх виборах.

Про це сьогодні, 1 лютого, під час засідання Громадського прес-центру “Вибори президента-2019” на тему: “Президентські вибори-2019: кого і чому нині підтримує Львівщина?”, яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомив політолог, докторант Інституту народознавства НАН України Ігор Марков.

- Суспільство зараз занурене у цілком інші проблеми. Ми бачимо передвиборчий штиль у суспільстві. До того ж, всі рейтинги кандидатів є негативними рейтингами. На третій-четвертий рік після Майдану наростає суспільна депресія. В країні немає реальних змін, люди не бачать можливостей самореалізації, зростають міграційні настрої. Суспільство чекає когось третього, воно би дуже хотіло третьої сили.

Але третьої сили на сьогодні нема. Наше суспільство просто так за кандидата голосувати не буде. Тому в силу галицького консерватизму Львівяни під час виборів без вибору буде підтримувати чинну владу, тобто Порошенка, - зазначив він.

Директор українського центру вивчення громадської думки “Соціоінформ” Наталія Зайцева-Чіпак зауважила, що всі політичні сили, які приходили до влади, продовжували робити те, що й їхні попередники, хоча обіцяли зміни.

- Єдині зміни, які у нас відбуваються, відбуваються під тиском Заходу і громадських активістів. Тому, не виключено, що з’явиться новий кандидат, якого підтримуватимуть Захід та активісти, - передбачає вона.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:47 15 квітня 2021 р.

Міністри закордонних справ країн Балтії летять в Київ з аеропорту Вільнюса

Міністри закордонних справ Литви, Латвії та Естонії вирушили до Києва, щоб висловити свою підтримку Україні з огляду на дедалі більшу напругу, яку спричиняє зростання російських сил на кордоні двох країн.

Рубрика: Політика

11:35 15 квітня 2021 р.

Польща за конкретні рішення НАТО для підтримки суверенітету й територіальної цілісності України

Під час відеоконференції Північноатлантичної ради голови дипломатії та міністри оборони країн НАТО обговорювали питання скупчення російських військ у прикордонних з Україною зонах.

Рубрика: Політика

22:34 14 квітня 2021 р.

Інструктори НАТО на Львівщині навчали воювати з диверсійними і розвідгрупами

На території Міжнародного центру миротворчості та безпеки при Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулися кількаденні польові тренування спеціалістів Військової служби правопорядку. Головною метою було відпрацювання методів припинення постачання до військових частин і містечок наркотичних та інших заборонених речовин, а також пошук і припинення діяльності в нашому тилу ворожих диверсійних і розвідувальних груп.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу