Усі політпроекти у виборах займалися демагогією, популізмом і перекручуванням

15:49 25 жовтня 2015 р.

Таке враження, що ми обираємо 158 президентів і 235 партій в парламент, а не кандидатів до місцевих рад, які будуть вирішувати конкретні питання.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі менеджер з комунікацій ГО «Європейський діалог» Дмитро Посипанко.

- Якщо розглянути всю виборчу кампанію, то це дуже мало схоже на виборчий процес. В основному всі політичні проекти, які беруть участь у цих виборах, займаються трьома речами, якими постійно і займалися. Це – популізм, демагогія і перекручування дійсності. Оскільки всі їхні передвиборчі лозунги буди побудовані на боротьбі за потрапляння в парламент, а не за місцеві вибори, - каже він.

За словами Дмитра Посипанка, залишається відкрити питанням - як політичні партії в районній чи обласній радах будуть захищати Батьківщину, будувати контрактну армію чи змінювати тарифи.

- Крім того, державні службовці не взяли виборчої відпустки і агітували в робочий час. Також люди балотуються на якусь посаду без чіткого розуміння, що вони будуть робити. Усі говорять загальними фразами, усі повторюють виборчі лозунги партій, які прописані на біллбордах, - каже менеджер з комунікацій ГО «Європейський діалог».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:04 16 квітня 2021 р.

19 квітня обговорять додатки до кластерів "нормандської четвірки" щодо мінських домоленостей

Володимир Зеленський обговорив з президентом Франції і канцелкою Німеччини виконання домовленостей, які були досягнуті на зустрічі лідерів «Нормандської четвірки» у грудні 2019 року в Парижі.

Рубрика: Політика

20:54 16 квітня 2021 р.

Меркель і Макрон змушують Зеленського виконувати мінські домовленості

Канцлерка Німеччини і президент Франції наголосили президенту України на необхідності повного втілення мінських домовленостей обома сторонами протистояння на Донбасі, а також заявили, що "Німеччина і Франція й надалі докладатимуть зусиль у "нормандському форматі".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу