Усі політпроекти у виборах займалися демагогією, популізмом і перекручуванням

15:49 25 жовтня 2015 р.

Таке враження, що ми обираємо 158 президентів і 235 партій в парламент, а не кандидатів до місцевих рад, які будуть вирішувати конкретні питання.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі менеджер з комунікацій ГО «Європейський діалог» Дмитро Посипанко.

- Якщо розглянути всю виборчу кампанію, то це дуже мало схоже на виборчий процес. В основному всі політичні проекти, які беруть участь у цих виборах, займаються трьома речами, якими постійно і займалися. Це – популізм, демагогія і перекручування дійсності. Оскільки всі їхні передвиборчі лозунги буди побудовані на боротьбі за потрапляння в парламент, а не за місцеві вибори, - каже він.

За словами Дмитра Посипанка, залишається відкрити питанням - як політичні партії в районній чи обласній радах будуть захищати Батьківщину, будувати контрактну армію чи змінювати тарифи.

- Крім того, державні службовці не взяли виборчої відпустки і агітували в робочий час. Також люди балотуються на якусь посаду без чіткого розуміння, що вони будуть робити. Усі говорять загальними фразами, усі повторюють виборчі лозунги партій, які прописані на біллбордах, - каже менеджер з комунікацій ГО «Європейський діалог».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу