Урядовці проведуть у Львові виїзну нараду з питань утилізації сміття

09:15 21 червня 2017 р.

Володимир Гройсман доручив головувати на виїзній нараді у Львові віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубку.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив провести 21 червня у Львові спеціальну виїзну нараду з питань вирішення проблеми сміття за участі керівництва міністерства екології та природних ресурсів, міністерства охорони здоров’я, міністерства інфраструктури, міністерства внутрішніх справ, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також керівництва Львівської облдержадміністрації. Відповідний документ Глава уряду підписав 20 червня.

Головування у нараді, згідно доручення, покладено на віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка. У документі зазначено: «З метою вирішення ситуації, що склалася з накопиченням твердих побутових відходів на адміністративній території Львівської міської ради, у тому числі опрацювання питання їх вивезення на полігони інших населених пунктів області та України для запобігання виникненню надзвичайної ситуації, прошу провести 21 червня 2017 року виїзну нараду у Львівській області».

Про це повідомили напередодні на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу