Уряд згадав про шість жертв Революції Гідності | Новини Львова

Уряд згадав про шість жертв Революції Гідності

09:33 26 червня 2020 р.

  • 0

П'ятьом областям нададуть 7,6 млн гривень для виплати компенсації за житло 6 сім’ям учасників подій на Майдані.

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про розподіл субвенції з державного бюджету  на виплату грошової компенсації за житло сім’ям Героїв Небесної Сотні та інвалідів, які отримали поранення, каліцтва, контузії тощо під час Революції Гідності.

До обласних бюджетів 5 областей будуть спрямовані кошти у загальному обсязі понад 7,6 млн гривень. Це дозволить виплатити компенсацію за житло 6 сім’ям учасників подій на Майдані.

Документ прийнято відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 206, якою унормовано питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у Революції Гідності, а також членів їхніх сімей.

Міністерство у справах ветеранів також подало на розгляд Уряду проекти розпоряджень стосовно виплати грошової компенсації для осіб з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС, учасників бойових дій на території інших держав та членів їх родин.

Про це повідомив Урядовий портал.

Коментарі(0)

До теми

19:04 3 липня 2020 р.

З понеділка відновить роботу ще один пункт пропуску на українсько-польському кордоні

Польські колеги поінформували Держприкордонслужбу України про готовність відновити прикордонний рух в польській частині автомобільного пункту пропуску «Будомєж-Грушів».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу