Уряд вирішив вивести частину українських військових із Криму (відео)

17:40 23 березня 2014 р.


Фото: bigpicture.ru

Про це повідомив у неділю журналістам напередодні засідання уряду виконувач обов’язків міністра оборони України Ігор Тенюх.

Як передає сьогодні, 23 березня, кореспондент УНІАН, виконувач обов’язків міністра оборони України Ігор Тенюх повідомив у неділю журналістам напередодні засідання уряду: «Було проведено засідання, були прийняті рішення про виведення деяких частин, у тому числі сімей. Найближчим часом будуть прийняті рішення». 

Тенюх також попросив не ретранслювати недійсну інформацію про те, що озброєння на українських кораблях відсутнє. Він заявив із цього приводу:

«У Криму здійснено захоплення кораблів – незважаючи на те, що всім командирам було дано наказ використовувати зброю. Але командири цю зброю не застосовували, щоб не допустити кровопролиття. 

Я прошу вас не робити заяв про те, що немає на кораблях продуктів, що «Ольшанський» (великий десантний корабель «Костянтин Ольшанський». – УНІАН) озброєний палицями. Це цілковита нісенітниця і не відповідає реаліям. «Ольшанський» має повне озброєння, і моряки мають на руках стрілецьку зброю».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу