Уряд торує Україні шлях в «мутний» союз

17:20 27 листопада 2013 р.


Фото: censor.net.ua

У той час, як Президент і Прем’єр запевняють, що в євроінтеграції України – лише пауза, міністерство економіки, звісно ж, не без вказівки «згори» терміново готує нові програми для вступу в Митний союз.

Про це повідомляє сьогодні, 27 листопада, на своїй сторінці у Facebook громадський активіст і науковець Аліна Артюх. Дослівно ж вона інформує з цього приводу:

«Отримала інсайдерську інформацію з Мінекономіки. Співробітники кажуть, що у терміновому порядку згорнуті всі програми, налаштовані на Європу.

І так само терміново готуються нові програми й нормативні акти – для вступу у «Тайожний» союз. Співробітники Мінекономіки у траурі. Навіть подумують про звільнення. Однак не знають, куди йти працювати...

Здається, Янукович і Ко все вже вирішили. Тому вимога відставки Кабміну дуже актуальна. Хоча, звісно, вирішує все не Кабмін, а перша особа».

Як повідомляв «Щоденний Львів», Янукович заявив, що асоціації  з ЄС завадила Тимошенко, й розписався за ЄС, що Україна йому не потрібна.

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу