Уряд планує розширити повноваження внутрішніх військ?

13:12 29 січня 2014 р.


Фото: RFL/RL

До попередніх пропонується додати можливість використовувати ВВ для забезпечення режиму надзвичайного і воєнного стану.

Про це йдеться, як повідомляє в середу в публікації «Войска в бою» газета «Комерсант-Україна», в законопроекті, котрим пропонуються зміни до закону «Про внутрішні війська МВС». У публікації також мовиться, що зараз у компетенції ВВ перебувають охорона об'єктів державного значення й диппредставництв іноземних держав, супровід спеціальних вантажів, конвоювання арештованих і засуджених, пошуки й затримання злочинців, участь в охороні громадського порядку й боротьбі зі злочинністю, а також сприяння в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

До цих повноважень пропонується додати можливість використовувати ВВ для забезпечення режиму надзвичайного і воєнного стану, охорони посадових осіб, придушення тюремних бунтів і участі в миротворчих операціях. Для ліквідації масових безладь і припинення діяльності незаконних збройних і воєнізованих формувань внутрішнім військам дозволять використовувати фізичну силу, спецзасоби, спецтехніку й вогнепальну зброю.

У прес-службі внутрішніх військ новину про законопроект сприйняли з подивом. Начальник прес-служби Вікторія Кушнір заявила виданню, що вперше чує про подібні ініціативи.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу