Управління внутрішніх військ Криму відмовилося здатися інтервентам (відео)

21:10 2 березня 2014 р.

  • 0
  • 2937


Фото: unian.ua


Відео: МВС

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

За його інформацією, управління Кримського територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України відмовилося перейти під охорону російських військових. У повідомленні прес-служби МВС України зазначається також, що 2 березня приблизно о 7:30 до контрольно-пропускного пункту управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України в Сімферополі під'їхав військовий автомобіль КамАЗ (без державних номерів) і перегородив виїзд до управління.

В авто перебувало 17 озброєних людей у військовій формі, які представилися російськими військовими і попросили про зустріч з командуванням. Під час неївони наполягали на тому, щоб військовослужбовці внутрішніх військ МВС України здали зброю і перейшли під їх охорону.

Але, як наголошується в повідомленні прес-служби МВС України, «керівництво Кримського територіального командування відмовилося від запропонованого, оскільки поставлені вимоги не мають законних підстав, а також запропонував розблокувати в'їзд і відігнати техніку на відстань від військової частини».

Оскільки росіяни виконали вимоги, поставлені керівництвом Кримського територіального командування, воно, як мовиться в повідомленні, «на знак порозуміння керівництво Кримського територіального командування пригостили військових гарячим чаєм, бутербродами, печивом, варенням і згущеним молоком». Російські військові подякували кримським правоохоронцям.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:07 16 вересня 2019 р.

У Львові родичі політв'язнів розкажуть про злочини Росії в Криму

Сьогодні, 16 вересня, об 11.30 у Львівському прес-клубі – пресконференція про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 312

15:48 13 вересня 2019 р.

США нададуть Україні $390 мільйонів військової допомоги

Президент України Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за розблокування виділення військової допомоги Україні та відзначив чудові відносини між двома державами.

Рубрика: Політика

  • 2
  • 630