Управління внутрішніх військ Криму відмовилося здатися інтервентам (відео)

21:10 2 березня 2014 р.

  • 0


Фото: unian.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

За його інформацією, управління Кримського територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України відмовилося перейти під охорону російських військових. У повідомленні прес-служби МВС України зазначається також, що 2 березня приблизно о 7:30 до контрольно-пропускного пункту управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України в Сімферополі під'їхав військовий автомобіль КамАЗ (без державних номерів) і перегородив виїзд до управління.

В авто перебувало 17 озброєних людей у військовій формі, які представилися російськими військовими і попросили про зустріч з командуванням. Під час неївони наполягали на тому, щоб військовослужбовці внутрішніх військ МВС України здали зброю і перейшли під їх охорону.

Але, як наголошується в повідомленні прес-служби МВС України, «керівництво Кримського територіального командування відмовилося від запропонованого, оскільки поставлені вимоги не мають законних підстав, а також запропонував розблокувати в'їзд і відігнати техніку на відстань від військової частини».

Оскільки росіяни виконали вимоги, поставлені керівництвом Кримського територіального командування, воно, як мовиться в повідомленні, «на знак порозуміння керівництво Кримського територіального командування пригостили військових гарячим чаєм, бутербродами, печивом, варенням і згущеним молоком». Російські військові подякували кримським правоохоронцям.


Відео: МВС

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:45 17 січня 2020 р.

Прем'єр-міністр України написав заяву про відставку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив: «Щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент».

Рубрика: Політика

17:10 15 січня 2020 р.

Росія є найбільшою загрозою для ЄС, – Європарламент

В ухваленій у середу, 15 січня, резолюції Європарламенту про імплементацію спільної зовнішньої та безпекової політики ЄС наголошується, що Росія є неминучою гібридною і конвенційною загрозою для Євросоюзу та його країн-членів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу