Управління внутрішніх військ Криму відмовилося здатися інтервентам (відео)

21:10 2 березня 2014 р.


Фото: unian.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

За його інформацією, управління Кримського територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України відмовилося перейти під охорону російських військових. У повідомленні прес-служби МВС України зазначається також, що 2 березня приблизно о 7:30 до контрольно-пропускного пункту управління Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України в Сімферополі під'їхав військовий автомобіль КамАЗ (без державних номерів) і перегородив виїзд до управління.

В авто перебувало 17 озброєних людей у військовій формі, які представилися російськими військовими і попросили про зустріч з командуванням. Під час неївони наполягали на тому, щоб військовослужбовці внутрішніх військ МВС України здали зброю і перейшли під їх охорону.

Але, як наголошується в повідомленні прес-служби МВС України, «керівництво Кримського територіального командування відмовилося від запропонованого, оскільки поставлені вимоги не мають законних підстав, а також запропонував розблокувати в'їзд і відігнати техніку на відстань від військової частини».

Оскільки росіяни виконали вимоги, поставлені керівництвом Кримського територіального командування, воно, як мовиться в повідомленні, «на знак порозуміння керівництво Кримського територіального командування пригостили військових гарячим чаєм, бутербродами, печивом, варенням і згущеним молоком». Російські військові подякували кримським правоохоронцям.


Відео: МВС

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу