Управління комунальної власності Львівської міськради запрошує молодь на стажування

17:10 5 березня 2015 р.


Фото: studway.com.ua

Основними вимогами стажування в міськраді українського міста у ЛМР вважають вільне володіння англійською чи польською мовами.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 5 березня, «Щоденному Львову»:

«Управління комунальної власності запрошує активних молодих людей стати стажерами Львівської міської ради. Основні вимоги – це вільне володіння англійською чи польською мовами.

Молодим людям дадуть можливість бути залученим до адміністрування сайту управління комунальної власності «mayno.lviv.ua», проявити ініціативу та лідерські якості, навчитись працювати в команді. Особливо звертаємо увагу на те, що стажерам дадуть можливість запропонувати та реалізувати власний проект, набути навиків та здібностей, універсальних знань і практичних вмінь, необхідних для подальшого кар’єрного росту.

«Метою стажування є залучення молоді до навчання та для набуття досвіду в органах місцевого самоврядування на благо громади міста Львова, для формування резерву ініціативних та кваліфікованих спеціалістів», – повідомила Інна Свистун, начальник управління комунальної власності. 

Для того, щоб розпочати стажування у структурі Львівської міської ради, просимо звертатись у відділ кадрів Львівської міської ради за телефоном 297-57-59».

dailylviv.com

До теми

23:55 19 травня 2022 р.

Дружині Кучми і доньці Грищука вручили нагрудний знак судді Конституційного суду

У четвер, 19 травня, професорка кафедри теорії та філософії права юридичного факультету ЛНУ імені Івана Франка Оксана Грищук склала присягу судді Конституційного суду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу