Управління комунальної власності Львівської міськради запрошує молодь на стажування

17:10 5 березня 2015 р.


Фото: studway.com.ua

Основними вимогами стажування в міськраді українського міста у ЛМР вважають вільне володіння англійською чи польською мовами.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 5 березня, «Щоденному Львову»:

«Управління комунальної власності запрошує активних молодих людей стати стажерами Львівської міської ради. Основні вимоги – це вільне володіння англійською чи польською мовами.

Молодим людям дадуть можливість бути залученим до адміністрування сайту управління комунальної власності «mayno.lviv.ua», проявити ініціативу та лідерські якості, навчитись працювати в команді. Особливо звертаємо увагу на те, що стажерам дадуть можливість запропонувати та реалізувати власний проект, набути навиків та здібностей, універсальних знань і практичних вмінь, необхідних для подальшого кар’єрного росту.

«Метою стажування є залучення молоді до навчання та для набуття досвіду в органах місцевого самоврядування на благо громади міста Львова, для формування резерву ініціативних та кваліфікованих спеціалістів», – повідомила Інна Свистун, начальник управління комунальної власності. 

Для того, щоб розпочати стажування у структурі Львівської міської ради, просимо звертатись у відділ кадрів Львівської міської ради за телефоном 297-57-59».

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу