Умови для переговорів між урядом і мітингувальниками

07:33 5 грудня 2013 р.

До народу не можна ставитися по-свинськи.

До народу не можна ставитися по-свинськи.
Фото: Микола Веприк

Опозиція сяде з владою за стіл переговорів тільки за умови відставки Кабінету міністрів. Азаров почне перемовини лише після розблокування всіх адміністративних будівель.

Народний депутат Сергій Соболєв заявив, що опозиція сяде з владою за стіл переговорів за умови відставки Кабінету міністрів. Про це він заявив 3 грудня в ефірі 5 каналу. "Якщо влада хоче переговорів, перше, що вона повинна зробити - це покарати тих, з чиєї вини пролилася кров", - сказав Соболєв.

"Давайте сідати за стіл переговорів. Уряд - у відставку, Захарченко покарати. А далі - відкритий стіл переговорів", - додав він.

3 грудня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що уряд готовий провести круглий стіл з представниками опозиційних сил та громадськості з метою врегулювання політичної ситуації в Україні, якщо буде виконано ряд умов.

Глава уряду зазначив, що головною умовою конструктивного проведення круглого столу має стати розблокування всіх адміністративних будівель. Крім того, до місць, де проводяться масові мітинги, не повинні допускатися провокатори. "При таких умовах ми готові хоч завтра сісти за стіл", - сказав прем'єр. Про це пише Newsru.ua.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу