Українці таки відпустили російське судно до Сирії

20:35 12 вересня 2013 р.

Бо зауваження до нього були оперативно усунені

Сторожовий корабель Чорноморського флоту Російської Федерації «Сметливый», який не випускали сьогодні, 12 вересня, зі Севастополя українські митники, все-таки вирушив до берегів Сирії. Про це повідомив агенції УНІАН начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту капітан 1 рангу Вячеслав Трухачов.

За попередньою інформацією, митники не випускали «Сметливый» у море тому, що ретельніше, аніж зазвичай, перевіряючи списки екіпажу цього судна й решту його документів. Згодом поінформоване джерело УНІАН в Севастополі уточнило в коментарі цій агенції, що росіян притримали через неточності в поданому ними переліку особового складу їхнього сторожовика. Тому судно відбуло до Сирії щойно після того, як зауваження українців були оперативно усунені на ньому.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу