Українці таки відпустили російське судно до Сирії

20:35 12 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3077

Бо зауваження до нього були оперативно усунені

Сторожовий корабель Чорноморського флоту Російської Федерації «Сметливый», який не випускали сьогодні, 12 вересня, зі Севастополя українські митники, все-таки вирушив до берегів Сирії. Про це повідомив агенції УНІАН начальник відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту капітан 1 рангу Вячеслав Трухачов.

За попередньою інформацією, митники не випускали «Сметливый» у море тому, що ретельніше, аніж зазвичай, перевіряючи списки екіпажу цього судна й решту його документів. Згодом поінформоване джерело УНІАН в Севастополі уточнило в коментарі цій агенції, що росіян притримали через неточності в поданому ними переліку особового складу їхнього сторожовика. Тому судно відбуло до Сирії щойно після того, як зауваження українців були оперативно усунені на ньому.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 843

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 513