Українці розчаровані всією владою і засмучені економічним становищем країни | Новини Львова

Українці розчаровані всією владою і засмучені економічним становищем країни

14:55 2 липня 2020 р.

  • 2

Більшість опитаних соціологами вважає, що Україна рухається у неправильному напрямі.

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 24-28 червня 2020 року, 22% опитаних оцінюють напрям руху країни як правильний, 63% – як неправильний, ще 15% не змогли відповісти.

За останній місяць спостерігається падіння позитивних оцінок стану справ у країні з 32 до 22%. Дві третини опитаних зазначили погіршення економічного становища України за останні півроку, майже чверть вважають, що воно не змінилося, 9% - поліпшилося. Про погіршення економічного становища власної сім’ї зазначила половина опитаних, майже 40% говорили про відсутність змін, 9% – побачили покращення. У найближчі півроку близько 40% очікують погіршення економічного становища країни, 31% - відсутності змін, 17% - покращення.

53% вважають, що економічна криза восени цього року може відбутися через некомпетентність влади. 32% вважають, що причиною може стати коронавірус, лише 6% вважають, що може стати війна на Донбасі.

Серед емоцій, які найкраще відображають стан, найбільшими виявилися розчарування (41%) і надія (30%). Далі йдуть – сум (15%), страх, злість, розгубленість, зацікавлення (по 11%), радість і байдужість (по 9%), здивування (7%).

Діяльністю Президента Зеленського задоволені 36%, не задоволені – 52%. Роботою голови Верховної ради України Разумкова задоволені 21%, не задоволені – 51%, не змогли оцінити його роботу 28%. Роботою Парламенту і Уряду задоволені значно менше. Лише 9% позитивно оцінили діяльність Верховної ради, 76% – негативно. 9% висловили задоволеність діяльністю очільника Уряду Шмигаля (56% – невдоволені, 36% – не змогли оцінити). Лише 8% задоволені роботою Кабміну, 71% – не задоволені, кожен п’ятий не відповів на це питання.

Коментарі(2)

Тінь

16:08 02 липня 2020 р.

Відповісти

"... лише 6% вважають, що може стати війна на Донбасі ... "... ... - Війна може статися не лише на Донбасі - росіяни мають плани нападу і загарбання України з Криму та з півночі й ще й Білорусі. За першої ліпшої нагоди Кремль почне окупацію України ... Коли і яким чином я опинився в країні 94-відсоткових тупорилих дебілів ???

Тінь

04:56 03 липня 2020 р.

Відповісти

Ще й про російське військо з Придністров'я не слід забувати ... Що воно там робить - відпочиває хіба ? Чекає наказу з Москви для наступу на Одесу-Миколаїв-Херсон на підтримку вторгнення росіян з Криму та десанту з моря ... А в Україні 94% кретинів - навіть більше ніж в Росії бо там максимум за "КримБляНаш" становив 89% ... Є підозра що це не в Україні болванів 94% - а це їх усі 100% в Соціологічній групі «Рейтинг» яка проводила це опитування та намалювала такі результати ...

До теми

20:19 31 липня 2020 р.

В Україні буде 35 сучасних прикордонних інспекційних постів. Один з них - на Львівщині

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Уряду найближчим часом буде відновлено фінансування будівництва сучасних прикордонних інспекційних постів у рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу