Українці обиратимуть серед гірших та найгірших, – політолог

15:21 8 лютого 2019 р.

  • 0
  • 567


Відео: Львівський прес-клуб

Уперше українці обирають політичні технології, а не реальну особистість, яка гідна стати Президентом України.

Про це сьогодні, 8 лютого, під час засідання прес-центру "Вибори-2019" на тему: "Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?", заявив кандидат історичних наук, докторант Інституту народознавства НАН України, політолог Ігор Марков.

- Ми вибираємо не особистості, не людей, з якими ми реально пов’язуємо надії на майбутнє, не тих, за якими стоять реальні політичні сили, не тих, які мають візію країни та її зміни, а – політичні технології, - констатував він. 

Ігор Марков вважає, що оцінка виборів в України з історичної перспективи показує сумне майбутнє. 

- Впадає в око надзвичайно велика кількість кандидатів в Президенти. Буде багато розмов про те, хто з них клон і чий, хто висунутий набрати бали для наступних парламентських виборів, хто висунутий аби в вирішальний момент зняти свою кандидатуру на чиюсь користь, - переконаний політолог.

Його насторожує спустошеність українського політичного простору. Адже  більшість цьогорічних висуванців не входять до серйозного поля політичних протистоянь, яке мобілізує виборців. 

- Ми перебуваємо в дуже серйозній та небезпечній фазі українського розвитку. Ми не маємо сил і лідерів, і це обертається масовістю висунення кандидатів на посаду глави держави. Така велика кількість кандидатів в Президенти відображає прямування держави до хаосу, - застерігає Ігор Марков. 

Він вважає, що українці обирають між гіршим та найгіршим, чіпляючись, бодай, за щось. 

- Наявність такої великої кількості кандидатів, які не формують поля політичних протистоянь, означатиме, що ми матимемо дуже слабку легітимність влади, навіть якщо ми її оберемо, - попередив докторант Інституту народознавства НАН України. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 327

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1146

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 816

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу