Українці обиратимуть серед гірших та найгірших, – політолог

15:21 8 лютого 2019 р.

Уперше українці обирають політичні технології, а не реальну особистість, яка гідна стати Президентом України.

Про це сьогодні, 8 лютого, під час засідання прес-центру "Вибори-2019" на тему: "Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?", заявив кандидат історичних наук, докторант Інституту народознавства НАН України, політолог Ігор Марков.

- Ми вибираємо не особистості, не людей, з якими ми реально пов’язуємо надії на майбутнє, не тих, за якими стоять реальні політичні сили, не тих, які мають візію країни та її зміни, а – політичні технології, - констатував він. 

Ігор Марков вважає, що оцінка виборів в України з історичної перспективи показує сумне майбутнє. 

- Впадає в око надзвичайно велика кількість кандидатів в Президенти. Буде багато розмов про те, хто з них клон і чий, хто висунутий набрати бали для наступних парламентських виборів, хто висунутий аби в вирішальний момент зняти свою кандидатуру на чиюсь користь, - переконаний політолог.

Його насторожує спустошеність українського політичного простору. Адже  більшість цьогорічних висуванців не входять до серйозного поля політичних протистоянь, яке мобілізує виборців. 

- Ми перебуваємо в дуже серйозній та небезпечній фазі українського розвитку. Ми не маємо сил і лідерів, і це обертається масовістю висунення кандидатів на посаду глави держави. Така велика кількість кандидатів в Президенти відображає прямування держави до хаосу, - застерігає Ігор Марков. 

Він вважає, що українці обирають між гіршим та найгіршим, чіпляючись, бодай, за щось. 

- Наявність такої великої кількості кандидатів, які не формують поля політичних протистоянь, означатиме, що ми матимемо дуже слабку легітимність влади, навіть якщо ми її оберемо, - попередив докторант Інституту народознавства НАН України. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:30 26 жовтня 2020 р.

Явка виборців на Львівщині вища, ніж в Україні

25 жовтня в Україні та на Львівщині зокрема, відбулися місцеві вибори 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року виборчий процес проходив з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Рубрика: Політика

19:11 26 жовтня 2020 р.

Рахують, сплять, перераховують: ОПОРА розповіла, як у Львові відбувається підрахунок голосів на місцевих виборах

До обіду понеділка до ТВК надійшли бюлетені лише із 40-ка дільниць, до яких немає зауважень, а всього у нас – понад 300 дільниць.

Рубрика: Політика

15:14 26 жовтня 2020 р.

До Львівської облради проходять дев’ять партій, опрацьовано 87,5% протоколів - джерело в облвиборчкомі

Прохідний бар'єр на виборах до Львівської обласної ради, які відбулися у неділю, за результатами опрацювання 87,5% протоколів долають дев'ять партій.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу