Українці обиратимуть серед гірших та найгірших, – політолог

15:21 8 лютого 2019 р.

  • 0
  • 810


Відео: Львівський прес-клуб

Уперше українці обирають політичні технології, а не реальну особистість, яка гідна стати Президентом України.

Про це сьогодні, 8 лютого, під час засідання прес-центру "Вибори-2019" на тему: "Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?", заявив кандидат історичних наук, докторант Інституту народознавства НАН України, політолог Ігор Марков.

- Ми вибираємо не особистості, не людей, з якими ми реально пов’язуємо надії на майбутнє, не тих, за якими стоять реальні політичні сили, не тих, які мають візію країни та її зміни, а – політичні технології, - констатував він. 

Ігор Марков вважає, що оцінка виборів в України з історичної перспективи показує сумне майбутнє. 

- Впадає в око надзвичайно велика кількість кандидатів в Президенти. Буде багато розмов про те, хто з них клон і чий, хто висунутий набрати бали для наступних парламентських виборів, хто висунутий аби в вирішальний момент зняти свою кандидатуру на чиюсь користь, - переконаний політолог.

Його насторожує спустошеність українського політичного простору. Адже  більшість цьогорічних висуванців не входять до серйозного поля політичних протистоянь, яке мобілізує виборців. 

- Ми перебуваємо в дуже серйозній та небезпечній фазі українського розвитку. Ми не маємо сил і лідерів, і це обертається масовістю висунення кандидатів на посаду глави держави. Така велика кількість кандидатів в Президенти відображає прямування держави до хаосу, - застерігає Ігор Марков. 

Він вважає, що українці обирають між гіршим та найгіршим, чіпляючись, бодай, за щось. 

- Наявність такої великої кількості кандидатів, які не формують поля політичних протистоянь, означатиме, що ми матимемо дуже слабку легітимність влади, навіть якщо ми її оберемо, - попередив докторант Інституту народознавства НАН України. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:47 16 липня 2019 р.

У Львові розкажуть, як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Сьогодні, 16 липня у Львівському пресклубі – відеопресконференція на тему «Революція баняків»: як змусити владу виконати закон щодо безкоштовного встановлення індивідуальних лічильників обліку природного газу та позбутися загальнобудинкових газових лічильників».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456