Українські силовики заблокували місто Рубіжне, – Президент (відео, оновлено)

22:15 20 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Radiosvoboda.org

Про це Глава держави Петро Порошенко повідомив у неділю в ході розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.


Відео: rexx [ua]

Прес-служба Президента України інформує сьогодні, 20 липня, в повідомленні «Збройні сили України заблокували місто Рубіжне, – Глава держави»:

«Президент України Петро Порошенко в ході вечірньої розмови з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель зазначив: українська сторона готова забезпечити все необхідне для діяльності міжнародної комісії у проведені всебічного розслідування катастрофи літака «Малайзійських авіаліній». Глава держави наголосив, що терористи продовжують перешкоджати проведенню належного розслідування.

Брутальне поводження бойовиків із тілами загиблих, серед яких 80 дітей, їх переміщення з місця трагедії доводить, що ці аморальні знущання проводяться з метою знищення доказів. Президент переконаний, що дії терористів мають отримати міжнародну оцінку та відповідну реакцію цивілізованого світу, а саме так звані «ЛНР» та «ДНР» повинні бути визнані терористичними угрупуваннями.

У ході розмови Петро Порошенко повідомив, що попри супротив терористів, сьогодні українські збройні сили заблокували місто Рубіжне Луганської області і зараз триває його звільнення від бойовиків. Він також зазначив, що українська армія не зважаючи на опір бойовиків, які продовжують отримувати високоточну зброю та важку техніку з Росії, продовжує наступ та звільняє від цієї навали територію держави, відновлюючи порядок та життєдіяльність в містах і селах України».

Натомість інтернет-видання «LB.ua» інформує сьогодні, 20 липня, в повідомленні «Військові увійшли до Рубіжне, бойовики залишаються тільки у одного виїзду з міста»:

«У неділю вдень українська армія увійшла в Рубіжне Луганської області та нині зачищає місто від терористів. Про це «LB.ua» розповів місцевий житель. 

«Зараз по центру міста їздять наші військові, сепаратисти втекли. Центр міста, спеціальну комендатуру, 8-й і 7-й мікрорайони контролюють українські військові. Всі виїзди з міста, крім південного, під контролем», – розповів він. 

Співрозмовник «LB.ua» також заявив, що під час контролю території Рубіжного представниками ЛНР місцеві депутати від Партії регіонів і Компартії оплачували готелі чеченцям і козакам з Росії, які воювали на стороні сепаратистів».

Своєю чергою, інтернет-видання «Хвиля» інформувало сьогодні, 20 липня, в повідомленні «Сили АТО взяли Рубіжне та штурмують Сєвєродонецьк»:

«Сили АТО сьогодні атакували сили бойовиків ДНР-ЛНР в районі Лисичанського виступу і досягли серйозних успіхів.  Зокрема, було взято місто Рубіжне, який прикриває Лисичанськ і Сєвєродонецьк з півночі, а також була взята Попасна, яка закривала виходи на Сєвєродонецьк та Лисичанськ з півдня. 

Місцеві жителі зафіксували проходження колони української бронетехніки 51-ї бригади через Рубіжне. Сили АТО пройшли по проспекту Визволителів про що написали очевидці». 

Натомість інтернет-видання «Європейська Україна» інформує сьогодні, 20 липня, в повідомленні «Сили АТО увійшли до Рубіжного і Сєвєродонецька – бойовики тікають... Фото (додано)»:

«Сили АТО увійшли до Рубіжного і Сєвєродонецька. Бої зараз йдуть в межах міста. Значна частина бойовиків, за словами очевидців розбіглася з блок-постів і опорних пунктів», – інформує «Свободный журнал». Також бойовик Мозговий повідомив в своєму блозі в мережі, що сили української армії значно перевершують сили сепаратистів і найближчими днями опір буде припинений. 

Своєю чергою, сайт «Інформатор.su» розповідає сьогодні, 20 липня, в повідомленні «Почалося звільнення Сєвєродонецька»:

«Як повідомляють жителі Сєвєродонецька, менше ніж півгодини тому по всьому місту став чути гуркіт наближаються знарядь і артилерійські залпи. Колона техніки під українськими прапорами проїхала Рубіжне і рухається до Сєверодонецька.

Жителі з вікон спостерігають стовпи диму від залпів, також повідомляють, що один снаряд потрапив в кафе «Рандеву». Постраждалих немає».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів