Українському народу присягнули більше 1,5 тисячі львівських студентів

18:47 18 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

За результатами випускних екзаменів з військової підготовки, студентам будуть присвоєні первинні військові звання «молодший лейтенант запасу».

Понад 1,5 тисячі студентів вищих навчальних закладів Львівщини, які впродовж двох років проходили навчання на кафедрі військової підготовки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за програмою підготовки офіцерів запасу, склади Військову присягу на вірність Українському народові. Тимчасово виконувач обов’язків начальника Академії сухопутних військ полковник Олександр Сивак подякував студентам за їхні старання та наполегливість впродовж двох років навчання, привітав із цим важливою подією в їхньому житті.

Кращих вихованців військової кафедри полковник Олександр Сивак нагородив грамотами. Полковник Олександр Сивак зазнвчив: «Сьогодні ми переживаємо вкрай складний та відповідальний час, коли проти нашої країни, її цілісності та суверенітету здійснюється агресія з боку проросійськи налаштованих терористичних збройних формувань, - зазначив Впевнений, що завдяки такій освіченій молоді та патріотам ми дамо гідну відсіч будь-якому агресору, збережемо нашу державу та примножимо її потенціал, як демократичної, незалежної та рівноправної європейської країни».

Від імені наставників та командирів із напутніми словами до юнаків та дівчат звернувся підполковник Михайло Грубель. Особливо насиченим для студентів став навчальний збір, який пройшов на польові базі Академії у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

За результатами випускних екзаменів з військової підготовки, студентам будуть присвоєні первинні військові звання «молодший лейтенант запасу». Чимало цьогорічних випускників кафедри військової підготовки виявили бажання після закінчення навчання у цивільних вишах проходити службу у Збройних Силах та інших силових структурах України.

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, на сайті Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

12:21 4 грудня 2021 р.

Відзначення 30-ї річниці ЗСУ за участю Володимира Зеленського: у Львові перекриють дві вулиці

У понеділок, 6 грудня о 17:50 годині у Львові на площі біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться телеміст з нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних Сил України за участю Президента України Володимира Зеленського.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу