«Українські Збройні Сили сьогодні готові й здатні дати відсіч», – Президент (відео)

16:02 14 листопада 2014 р.


Фото: president.gov.ua

Петро Порошенко заявив у п’ятницю на нараді з керівниками силових відомств: «Жодних підстав для того, щоб піддаватися паніці, не існує».

У прес-службі Президента України Петра Порошенко повідомили сьогодні, 14 листопада:

«Сьогодні українське військо здатне й готове захистити кордони нашої держави», – заявив Президент України Петро Порошенко на нараді з керівниками силових відомств.

«Жодних підстав для того, щоб піддаватися паніці, не існує. Нами розроблені і за останні два місяці втілені в життя серйозні кроки з підготовки наших Збройних Сил, інших підрозділів для захисту України», – сказав Глава держави.

«Якщо події почнуть розгортатися всупереч Мирному плану, то українські Збройні Сили сьогодні готові й здатні дати відсіч», – наголосив Президент. Він підкреслив, що Україна завжди відстоювала позицію мирного врегулювання ситуації на Донбасі й доклала максимум зусиль для того, щоб не допустити ескалації.

«Ми бачимо вирішення питання окремих районів Донецької і Луганської областей виключно політичним, мирним шляхом. Але сили і засоби для того, щоб захистити державу, в нас на сьогоднішній день є. Порох треба тримати сухим», – наголосив Глава держави.

За словами Петра Порошенка, для забезпечення потреб військових вітчизняна економіка працює зараз за принципом «все для фронту, все для перемоги». За останній період, зазначив він, було докладено значних зусиль для посилення та дооснащення військових у зоні АТО».

Про це повідомляється в п’ятницю на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.


Відео: Адміністрація Президента України

dailylviv.com

До теми

19:24 7 серпня 2022 р.

Як російські мільярдери Ротенберги обходять британські санкції

Із зобов'язання усім компаніям розкривати справжніх власників влада Великобританії зробила виняток для фірм категорії ELP. Таку фірму і створили російські мільярдери, з'ясували BBC та Finance Uncovered.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу