«Українські Збройні Сили сьогодні готові й здатні дати відсіч», – Президент (відео)

16:02 14 листопада 2014 р.


Фото: president.gov.ua

Петро Порошенко заявив у п’ятницю на нараді з керівниками силових відомств: «Жодних підстав для того, щоб піддаватися паніці, не існує».

У прес-службі Президента України Петра Порошенко повідомили сьогодні, 14 листопада:

«Сьогодні українське військо здатне й готове захистити кордони нашої держави», – заявив Президент України Петро Порошенко на нараді з керівниками силових відомств.

«Жодних підстав для того, щоб піддаватися паніці, не існує. Нами розроблені і за останні два місяці втілені в життя серйозні кроки з підготовки наших Збройних Сил, інших підрозділів для захисту України», – сказав Глава держави.

«Якщо події почнуть розгортатися всупереч Мирному плану, то українські Збройні Сили сьогодні готові й здатні дати відсіч», – наголосив Президент. Він підкреслив, що Україна завжди відстоювала позицію мирного врегулювання ситуації на Донбасі й доклала максимум зусиль для того, щоб не допустити ескалації.

«Ми бачимо вирішення питання окремих районів Донецької і Луганської областей виключно політичним, мирним шляхом. Але сили і засоби для того, щоб захистити державу, в нас на сьогоднішній день є. Порох треба тримати сухим», – наголосив Глава держави.

За словами Петра Порошенка, для забезпечення потреб військових вітчизняна економіка працює зараз за принципом «все для фронту, все для перемоги». За останній період, зазначив він, було докладено значних зусиль для посилення та дооснащення військових у зоні АТО».

Про це повідомляється в п’ятницю на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.


Відео: Адміністрація Президента України

dailylviv.com

До теми

17:57 2 травня 2021 р.

У Великдень на головному цвинтарі Львова вшанували пам’ять загиблих Героїв

У світлий празник Воскресіння Христового на полі почесних поховань №76 Личаківського цвинтаря спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв АТО, ООС, Небесної Сотні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу