79-та аеромобільна бригада вчасно зупинила «казаков», які прямували на Херсонщину (відео)

23:58 6 березня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Українські військові встигли встановити блокпост «перед носом» озброєних російських бойовиків.

Українським військовим вдалося перекрити трасу стратегічного значення Сімферополь-Мелітополь і не пропустити російських козаків на Херсонщину. Бійці 79-ї аеромобільної бригади влаштували блокпост на найвужчому місці траси між озером Сиваш з одного боку та низкою менших озер з іншого.

Вояки розповіли, що питання стояло про кілька годин або навіть про годину, адже у цьому районі вже з'явилися так звані російські «казаки», які хотіли поставити тут свій блокпост. У такому випадку українським військовим було б набагато важче захищати цей об'єкт.

На блокпості достатньо бронетехніки, хлопці надійно окопалися. Крім того, всі бійці мають піднесений настрій, оскільки місцеві жителі сприймають їх як захисників і допомагають їм, чим можуть. Військовослужбовець 79-ї аеромобільної бригади запевнив Микола Васюра розповів: «Населення дуже підтримує нас: і дрова для обігріву особового складу, і обладнання є, і батарейки на ліхтарики, також харчі. Це дуже сильно підтримує наш особовий склад. Ми не падаємо духом, сподіваємося на все найкраще».

Перших так званих «казаков» українські військові бачили у сусідньому селі Чонгар, проте їхній блокпост розташований трохи далі від села. Присутність «казаков» дуже не подобається місцевим мешканцям.

До того ж, як виявилося, вони живуть на нейтральній смузі. Вже завтра, 7 березня, усі місцеві мешканці збираються до росіян з вимогами йти геть, адже на своїй землі вони хочуть жити мирно і спокійно.

Про це інформує в четвер «ТСН.ua».

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу